Paulina Sykut - Jeżyna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek oraz dziennikarek w Polsce. Kobieta rozpoczęła swoją przygodę w stacji Polsat i do dzisiaj tam pracuje. Przez lata zebrała ogromną grupę wiernych fanów, którzy chętnie śledzą jej życie w mediach społecznościowych.

Paulina Sykut – Jeżyna opublikowała zdjęcie tuż po zabiegu

Na Instagramie Pauliny Sykut-Jeżyny możemy zobaczyć masę zdjęć z prywatnego życia dziennikarki. W ostatnim czasie kobieta opublikowała zdjęcie tuż po zabiegu.

Z racji tego, że zdecydowała się na założenie aparatu ortodontycznego, musiała wyrwać aż cztery ósemki. Zabieg musiał być naprawdę bolesny.

Było bardzo boleśnie

Paulina Sykut – Jeżyna zapozowała tuż po wizycie u ortodonty z przyłożonym zimnym okładem na policzku. Mina mówi sama za siebie – nie było lekko.

Paulina Sykut – Jeżyna podziękowała jednak pracownikom kliniki za wspaniałą opiekę. Zabieg był niezwykle szybki i bezbolesny, jednak później było znacznie gorzej.

Jak było u Was?

- zapytała pod postem Paulina Sykut-Jeżyna.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe