Agnieszka Woźniak-Starak świętowała wczoraj swoje 44. Urodziny. Jak wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku spędziła ten wyjątkowy dzień? Zdradzamy szczegóły.

Agnieszka Woźniak - Starak świętuje 44. urodziny

Agnieszka Woźniak-Starak przez długi czas niemal nie pokazywała się publicznie i nie udzielała się w mediach społecznościowych. Dłuższa przerwa od show biznesu była spowodowana tragiczną stratą męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Agnieszka Woźniak - Starak / instagram: aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak / instagram: aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak / instagram: aga_wozniak_starak

Teraz Agnieszka Woźniak-Starak wróciła już do codzienności. Pogodziła się z bolesną stratą ukochanego i układa sobie życie. Dziennikarkę można zobaczyć między innymi u boku Ewy Drzyzgi w roli współprowadzącej „Dzień dobry TVN”.

Jak gwiazda spędziła ten wyjątkowy dzień?

Agnieszka Woźniak-Starak 15 kwietnia skończyła 44 lata. Prezenterka „Dzień Dobry TVN” pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z tego wyjątkowego dnia.

Okazuje się, że nawet we własne urodziny Agnieszka nie pracuje. Prezenterka opublikowała urocze urodzinowe zdjęcia z pięknym kolorowym bukietem kwiatów i balonami ze studia „Dzień Dobry TVN”. Jak widać, praca sprawia jej dużo przyjemności, dlatego dziennikarka pracuje nawet w dniu urodzin.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe