Jak przypomina portal "Pomponik", Loni Willison była kiedyś modelką i żoną gwiazdora "Słonecznego Patrolu". Niestety uzależnienie od środków odużających, a także problemy natury psychicznej sprawiły, że wylądowała na ulicy. Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że Willison w dalszym ciągu mierzy się z problemem bezdomności.

To nie jest hollywoodzki sen

37-letnia Loni Willison przeszła kilka lat temu poważne załamanie nerwowe, po którym zdecydowała się żyć na ulicach Hollywood. W 2012 roku modelka stanęła na ślubnym kobiercu z aktorem znanym z serialu "Słoneczny patrol", Jeremim Jacksonem. Nietety ich związek nie przetrwał próby czasu i rozstali się zaledwie po dwóch latach związku.

Nietety rozwód nie odbył się w szczególnie przyjaznej atmosferze. Willson oskarżyła partnera o stosowanie wobec niej przemocy fizycznej. Wskazywała, że w napadzie furii próbował ją nawet udusić. Zarzuciła również Jacksonowi, że wciągnął ją w uzależnienie od środków odurzających.

Zła passa modelki trwała. Najpierw straciła pracę asystenki w centrum chirurgii plastycznej, a potem nie wypłacono jej wynagrodzenia w kolejnej pracy. To i uzależnienie od substancji odurzających doprowadziły Loni Willson do załamania nerwowego. Eksmitowana z domu, musiała zamieszkać na ulicy.

Loni Willison nadal żyje na ulicy

Nie raz byłej modelce oferowano pomoc, jednak ta stanowczo ją odrzucała, wskazując, że na ulicy jest wszystko, czego potrzebuje. "Nie potrzebuję przyjaciół, czuję się dobrze. Nie chcę, żeby ktokolwiek mi pomagał. Nie mam telefonu komórkowego. Mam jedzenie i miejsce do spania" - powiedziała Willison w jednym z wywiadów.

Przyznała, że czasem uda jej się zdobyć jakieś pieniądze, a jedzenie znajduje głównie w koszach. Przyznała, że najwięcej można go znaleźć przy sklepach. Nie da się ukryć, że zdjęcia byłej gwiazdy, która wygląda na znacznie starszą niż jest w rzeczywistości, to nie szczególnie budujący widok.

Loni Willison/YouTube @ Favology
Loni Willison/YouTube @ Favology
Loni Willison/YouTube @ Favology

Myślicie, że Loni Willison zdecyduje się skorzystać kiedyś z pomocy?

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda zdecydowała się zmienić nieco swój styl. Znany stylista zachwyca się pierwszą damą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezes Jarosław Kaczyński nie będzie narzekał na samotność w Swięta Wielkanocne. Z kim będzie świętał prezes PiS

O tym się mówi: Edzia z królowych życia zabrała głos w sprawie deklaracje Dagmary. Czy "Królowa Życia" i jej przyjaciółka Edzia zakończyły relację