Jak podaje portal "Pomponik", w ostatnim czasie Agata Kornhauser-Duda zdecydowała się dokonać zmiany w dotychczasowym stylu. Pierwsza dama od jakiegoś czasu chętnie wybiera skrojone na miarę garnituru. Tym posunięciem żony prezydenta Andrzeja Dudy, zachwyca się jeden z popularnych stylistów.

Klasa i brak szaleństw

O stylu Agaty Kornhauser-Dudy mówi się od momentu, kiedy jej mąż zdecydował się na kandydowanie na urząd prezydenta. Zwolennicy jej stylu chwalą ją za klasę oraz ubiór zawsze odpowiedni do okazji. Mogliśmy ją zobaczyć w zachwycających sukienkach w kwiaty i w dopasowanych garsonkach.

Pierwsza dama zawsze stawia na stonowaną kolorystykę swoich stylizacji. Próżno szukać wśród strojów Agaty Kornhauser-Dudy awangardowych lub mocno nowoczesnych strojów. Prezydentowa stawia przede wszystkim na sprawdzone kroje i klasyczne modele. Ostatnio, żona prezydenta Andrzeja Dudy zdecydowała się na zmianę swojego imagu, co zachwyciło jednego ze stylistów.

Stylista zachwycony stylizacjami Agaty Kornhauser-Dudy

W ostatnim czasie w garderobie Agaty Kornhauser-Dudy zazła spora zmiana. Pierwszą damę coraz częściej możemy oglądać w garniturach, w których Agata Kornhauser-Duda wygląda zachwycająco. Co ważne, mają one coraz odważniejsze kolory, co także wielu stylistów zalicza na plus.

Daniel Jacob Dali w rozmowie z "Super Expressem" zwrócił uwagę na to, że garnitury pierwszej damy są szyte na miarę, dzięki czemu idealnie podkreślają jej zgrabną sylwetkę - bardziej nawet niż sukienki, czy spódnice. "Oprócz aspektu mody i stylu, takie garnitury dodają eleganckiego i gustownego aspektu wizualnego. Jestem bardzo na tak!" - dodał stylista.

A jak wam podoba się zmiana w stylu pierwszej damy?

To też może cię zainteresować: Prezes Jarosław Kaczyński nie będzie narzekał na samotność w Swięta Wielkanocne. Z kim będzie świętał prezes PiS

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ponure doniesienia z granicy polsko-białoruskiej. Nagrania pograniczników budzą grozę

O tym się mówi: Teresa Lipowska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojej emerytury. "Byłoby ciężko" przyznała i zdradziła wysokość świadczenia