Każdy, kto śledzi aktualności popkulturowe i trendy telewizyjne, dobrze wie, kim są Dagmara Kaźmierska i jej przyjaciółka Edzia.

Bohaterki programu "Królowe Życia" od pierwszych odcinków skradły serca widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą życie zamożnych ludzi.

Czy to już koniec ich przyjaźni?

Choć przyjaciółki bardzo się od siebie różnią, zawsze można zobaczyć, jak silna jest ich przyjaźni. Dagmara stroni od ciężkiej pracy, podczas gdy Edzia potrafi posprzątać jej cały dom.

Edzia natomiast mając gorszy dzień lub zły humor, zawsze może liczyć na pocieszenie ze strony Dagmary. Coś jednak poszło nie tak między paniami, gdyż podczas ostatniej rozmowy Dagmary z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem internauci usłyszeli, że drogi Dagmary i Edyty się rozeszły z powodu braku lojalności Edzi i opowiadania o Dagmarze rzeczy, które się królowej nie spodobały.

Widzowie i internauci nie kryli szoku, jakiego doznali, słysząc o rozłamie w tandemie Dagmary i Edyty. Teraz media donoszą, że przyjaciółka Dagmary postanowiła odnieść się do słów, jakie padły w programie “Domówka u do wyborów”. Jak przyznała, nie uważa tego za definitywny koniec, a jedynie separację. Do słów Dagmary à propos odsunięcia się od niej przez Edzię i jej gwiazdorzenia, Edyta się nie odniosła.

Przypomnijmy, że Dagmara powiedziała, że przeczuwa u Edzi chęć rozpoczęcia solowej kariery, lecz nie uważa, że bez niej Edzi się uda - Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Nagle zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje (...). Cały czas gwiazdorzy (...). Ja nie śledziłam jej live-ów. Wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy - stwierdziła celebrytka.

O tym się mówi: Marta Kaczyńska cała w skowronkach. Jaką radosną nowinę przekazała

Zerknij tutaj: Arcybiskup Światosław Szewczuk szczerze o polskiej pomocy humanitarnej. Powiedział także o Rosji