Księżna Kate ma bardzo mocno przeżywać to, że podróż na Karaiby nie do końca przebiegła tak, jak powinna. Zdecydowała się na współpracę z hrabiną Sophie z Wessex, by uniknąć błędów w przyszłości. Poznajcie szczegóły!

Podróż księżnej Kate i księcia William na Karaiby

W ubiegłym miesiącu, księżna Kate i książę William reprezentowali królową w podróży po Karaibach. Niestety wizyta nie przebiegła tak, jakby para książęca tego oczekiwała. Część ze spotkań została odwołana, czego bezpośrednią przyczyną były protesty ze strony miejscowej ludności.

Książę William i księżna Kate/YouTube @Rolnik Szuka Żony 8
Książę William i księżna Kate/YouTube @Rolnik Szuka Żony 8
Książę William i księżna Kate/YouTube @Rolnik Szuka Żony 8

Ponoć księżna Kate bardzo mocno przeżyła ten fakt. Zdecydowała się przestrzeć hrabinę Sophie z Wessex, która niedługo ma wyruszyć w podróż wspólnie z mężem, księciem Edwardem. Mają pojawić się na Antigui, St. Lucii oraz St. Vincent i Grenadynie. Żona księcia Williama postanowiła dać hrabinie rady, jak uniknąć błędów, które zdarzyły się jej.

"Kate i Sophie spędzały ze sobą dużo czasu, aby dowiedzieć się, jak nie popełnić tych samych błędów, co Cambridge’owie. Mają bardzo praktyczne podejście, przechodzą przez wszystkie zaplanowane spotkania Sophie i Edwarda" - podaje informator magazynu "Woman's Day".

Księżna Kate i hrabina Wessex/jastrząbpost.pl
Księżna Kate i hrabina Wessex/jastrząbpost.pl
Księżna Kate i hrabina Wessex/jastrząbpost.pl

Hrabinie Wessex jest łatwiej, bo jest ona specjalistką PR, która wie, czego należy unikać. Jednak z radością przyjęła rady księżnej Kate. Żona Williama miała jej zaimponować tym, że nie pomimo pewnych niepowodzeń, nie zamierza chować głowy w piasek i w dalszym ciągu stara się zrobić wszystko, aby monarchia nie ucierpiała.

A wy, jak oceniacie wyprawę Cambridgów na Karaiby? Myślicie, że w jej trakcie faktycznie doszło do tak wielu błędów?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk Junior znów ma poważne problemy. Niebawem nie będzie miał gdzie mieszkać. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieca sekta wielbi Putina od lat. Jak powstała kaplica mu poświęcona

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński ma powody do zadowolenia. Jego partia notuje wysoki wynik w najnowszym sondażu poparcia dla partii politycznych