Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się. Były partner piosenkarki postanowił odnieść się do sprawy w telewizji. Co sądzi o nich Alex Rodriguez?

Spory bagaż

Jennifer Lopez ma na swoim koncie sporą ilość związków. Jej pierwszym mężem był Ojani Noà. Małżeństwo zakończyło się dość szybko, bo jeszcze w latach 90. Później, przez jakiś czas piosenkarka związana była z raperem P. Diddym. Ich związek zakończył się zaraz po tym, jak muzyk wziął udział w strzelaninie.

Drugim mężem latynoskiej gwiazdy był Cris Juddy. I ta relacja nie miała szczególnie długiego stażu. Później związała się z Benem Affleckiem, z którym planowała nawet ślub, jednak kłótnia sprawiła, że nie stanęli na ślubnym kobiercu. Lopez postanowiła poszukać pocieszenia i znalazła je w ramionach piosenkarza Marka Anthony'ego. I tu nie było happy endu.

Ben Affleck i Jennifer Lopez/YouTube @Celeb Updates
Ben Affleck i Jennifer Lopez/YouTube @Celeb Updates
Ben Affleck i Jennifer Lopez/YouTube @Celeb Updates

Kolejnym wybrankiem Jennifer Lopez był baseballista Alex Rodriguez, z którym spotykała się od 2017 do 2021 roku. Po rozstaniu ze sportowcem, piosenkarka zdecydowała się dać jeszcze jedną szansę Benowi Affleckowi. Para jest już po zaręczynach. Jak ten fakt skomentował ostatni partner piosenkarki?

Alex Rodriguez komentuje zaręczyny Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Alex Rodriguez komentował mecz w telewizji wspólnie z dziennikarz ESPN 2. Ten drugi w pewnym momencie nawiązał do zaręczyn Bena Afflecka i Jennifer Lopez. "To świetny czas w sporcie. Mamy nowego mistrza Masters Tournament, rozpoczynają się play-offy NBA, baseball jest w rozkwicie, ludzie się zaręczają" - powiedział.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez/YouTube @ Alex Rodriguez
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez/YouTube @ Alex Rodriguez
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez/YouTube @ Alex Rodriguez

"Szczęście i pokój na świecie są tym, czego szukamy" - odpowiedział Rodriguez, a po chwili zapadła dość niezręczna cisza.

Co sądzicie o reakcji byłego partnera Jennifer Lopez?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą przyszłości Ukrainy. Zdradził plany Władimira Putina. Czy są powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czternaste emerytury zbliżają się wielkimi krokami. Co należy wiedzieć

O tym się mówi: Noworodek znaleziony w oknie życia w jednym z polskich miast. Dziewczynka została przewieziona do szpitala