Jak przypomina portal "Pomponik", Antek Królikowski oświadczył niedanow, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, dodając, że musi skupić się teraz na podreperowaniu zdrowia. Wiele osób było przekonanych, że to tylko wybieg i próba ratowania wizerunku, który w ostatnim czasie mocno ucierpiał. Okazuje się, że młody aktor zmaga się z pewnym schorzeniem. Jakim?

O Antku Królikowskim wciąż głośno

Antek Królikowski obecny jest w show biznesie od wielu lat. Występował zarówno w serialach, jak i w filmach. Jednak znacznie więcej miejsca poświęca się nie jego talentowi, ale życiu prywatnemu. W zeszłym roku fanów aktora zaskoczył jego niespodziewany ślub z Joanną Opozdą, z którą rozstał się zaledwie kilka miesięcy wcześniej.

Choć wielu liczyłona to, że ślub jest dowodem na to, że młody aktor się ustatkował. Niestety jego temperament dał znów o sobie znać i Antek Królikowski zdradził swoją ciężarną żonę z ich wspólną sąsiadką. Joanna Opozda zdecydowała się wystąpić z pozwem o rozwód, a aktor miał się przenieść do nowej dziewczyny.

Jakby tego było mało, Antek Królikowski wpadł na głupi pomysł, aby w walkach MMA wzięli udział sobowtórzy Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Po raz kolejny najstarszy syn Pawła Królikowskiego zmierzył się z falą hejtu. Krytyka była tak duża, że młody aktor zdecydował się nie tylko wycofać z pomysłu, ale także zniknąć na jakiś czas z show biznesu, aby zająć się swoim zdrowiem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Pudelek
Joanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Pudelek
Joanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Pudelek

Antek Królikowski mierzy się z chorobą

"Teraz jednak muszę zadbać o zdrowie. Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Dlatego znikam" - powiedział Antek Królikowski na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Niedawno paparazzi przyłapali Królikowskiego na izbie przyjęć szpitala, gdzie miał spędzić całą noc. Wielu wskazywało, że jest to tylko chwyt, mający na celu poprawić wizerunek Antka Królikowskiego. "Super Express" dotarł do pracownika placówki, gdzie widziany był aktor, który potwierdził, że aktor od lat mierzy się z chorobą. Choć nie wiadomo, z czym przyszło się zmagać Antkowi, sprawa ma być bardzo poważna.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: GIS ostrzega przed spożyciem popularnego produktu mięsnego. Każdy nabywca powinien się go pozbyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmu w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą przyszłości Ukrainy. Zdradził plany Władimira Putina. Czy są powody do obaw

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda udał się z wizytą na Ukrainę. Spotka się z ukraińskim przywódcą Wołodymyrem Zełenskim