Jak donosi Super Express, popularny zawodnik bokserski Marcin Najman, który udzielił pozwolenia na publikowanie wizerunku, przyłapany został przez funkcjonariuszy policji podczas użytkowania swojego luksusowego Jaguara FX. Sprawa umożona, czy nie? Sportowiec czeka na wyjaśnienie

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wydany przez Sąd Rejonowy w Częstochowie zakaz prowadzenie pojazdów, który obowiązuje celebrytę od 21 września 2021 roku.

Według sądowej decyzji, zakaz obowiązuje zawodnika przez dwanaście miesięcy. Nie jest tajemnicą, że to kolejna znana publicznie osoba łamiąca prawo i będąca w centrum skandalu.

Według ustaleń tabloidu, bokserowi Marcinowi Najmanowi grozi ponoć do pięciu lat pozbawienia wolności. Jak się okazuje, jego sprawa skierowana już została do sądu i niebawem trafić ma na wokandę.

Według jego zapewnień przedstawionych prasie, czuje się niewinny - W rejestrze kar widnieje jasny zapis, że moja sprawa z prawem jazdy została warunkowo umorzona. Co innego stwierdzili, zatrzymując mnie do kontroli. W tej chwili jestem na etapie wyjaśniania tej sprawy. Dopóki nie wyjaśnię, nie jeżdżę samochodem. Jeśli mam rzekomo zakaz sądowy, to co zostało mi warunkowo umorzone? - dopytuje Najman.

Sportowiec miały sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 21 września bieżącego roku za sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.

O tym się mówi: Rosyjskie wojsko złamało w Czarnobylu praktycznie wszystkie zasady bezpieczeństwa. "To naprawdę szaleństwo"

Zerknij tutaj: Zaskakujące prognozy dotyczące przyszłorocznej waloryzacji świadczeń. Czy seniorzy będą mieli powody do zadowolenia

Nie przegap tego: Britney Spears wspólnie z partnerem podzieliła się radosną nowiną. Fani przesyłają piosenkarce gratulacje