Britney Spears i jej obecny partner Sam Asghari oczekują narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Piosenkarka nie ukrywa, że początkowo nie miała pojęcia, co dzieje się z jej brzuchem. Teraz już wszystko jest jasne!

Britney Spears jest w ciąży

Amerykańska piosenkarka nie kryje radości z powodu ciąży. Britney Spears podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ojcem trzeciego dziecka gwiazdy jest Sam Asghari. Wiadomość tą, artystka przekazała w dość zaskakujący sposób.

" Dużo straciłam na wadze i pojechałam na wycieczkę na Maui, tylko po to, żeby ją odzyskać. Pomyślałam "Jezu... co się stało z moim żołądkiem". Mój mąż powiedział "Nie, jesteś przypadkiem w ciąży?". No więc zrobiłam test ciążowy... i uhhhhh no cóż... spodziewam się dziecka" - napisała Britney Spears.

Amerykańska piosenkarka przyznała, że nie będziemy mieli okazji jej zbyt często oglądać, bo nie chce dawać paparazzim zarabiać na zdjęciach swojego ciążowego brzucha. Nie ukrywa również, że przy poprzednich ciążach mierzyła się z depresją poporodową, co nie było dla niej łatwym doświadczeniem.

Przyznała, że wówczas depresja okołoporodowa była tematem tabu i wiele kobiet bało się dzielić tym, co naprawdę czują. Na szczęście dziś kwestia ta, nie jest już zamiatana pod dywan, co znacznie ułatwia sprawę. Britney znalazła również sposób na to, aby czuć się dobrze - postanowiła każdego dnia ciąży ćwiczyć jogę, co mam jej pozwolić czuć się dobrze.

Nie da się ukryć, że post świadczy o tym, że piosenkarkę bardzo ucieszyła wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka.

Zaskoczyła was radosna nowina od Britney Spears?

To też może cię zainteresować: Monika Richardson nie kryje, jak bardzo jest szczęśliwa. Zdradziła, czy zdecyduje się po raz czwarty powiedzieć "tak"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rzecznik Władimira Putina złapany w telewizji na kłamstwie w rozmowie na żywo. Mówił, że zdjęcia ciał w Buczy „nie były ofiarami Rosji”

O tym się mówi: Wyniki pracy podkomisji ujrzały światło dzienne. Co zawiera raport Antoniego Macierewicza