Jak przypomina portal "Super Express", Monika Richardson ma na swoim koncie trzy nieudane małżeństwa. Informacja o tym, że jej ostatnie małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim to już przeszłość, pojawiła się na początku ubiegłego roku. Oboje byli małżonkowie szybko znaleźli nowych partnerów. Aktor związał się z koleżanką po fachu, Gabrielą Muskałą, a Monika Richardson z Konradem Wojterskowskim. Okazuje się, że dziennikarka już myśli o kolejnym ślubie!

Życiowy bagaż Moniki Richardson

Monika Richardson była do tej pory trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był Will Richardson. Para rozstała się w 2000 roku. Rok później została żoną Jamiego Malcolma, z którym doczekała się dwójki dzieci. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu z Malcolmem, Monika Richardson związała się ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym wzięła ślub w 2014 roku.

Ich związek od początku budził emocje, ale para nie przejmowała się nieprzychylnymi komentarzami pod swoim adresem. I choć przez długi czas uchodzili za świetnie dobraną parę i tym razem nie była to historia miłosna z happy endem. Rozstanie Zamachowskich stało się faktem, o czym opinia publiczna dowiedziała się na początku ubiegłego roku.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV

Monika Richardson nie zraziła się do małżeństwa?

Monika Richardson nie była długo samotna. Dość szybko związała się z Konradem Wojterkowskim. Dziennikarka nie ukrywa, że przy nowym partnerze udało jej się wreszcie odnaleźć szczęście. Podkreśla, że nareszcie może być sobą.

Zakończenie związku z Zamachowskim nie było dla niej łatwym doświadczeniem. Zdradziła nawet, że zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty i poddała się psychoterapii. Zapytana o to, czy planuje sformalizować związek z obecnym partnerem, odpowiedziała dość stanowczo.

"Nie absolutnie nie. W ogóle o tym nie myślę, jestem szczęśliwa i niech tak zostanie" - powiedziała Monika Richardson.

Zaskoczyła was decyzja Moniki Richardson o kolejnym ślubie?

To też może cię zainteresować: Maciej Lasek ostro o wydarzeniu lotniczym z udziałem Andrzeja Dudy. Padły niepokojące słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Dzieci przez całe życie kłóciły się o pieniądze matki, a kiedy dała im wszystko, opuściły kobietę

O tym się mówi: Nad nasz kraj nadciągnie cyklon Pamela. Co nam przyniesie