Książę Harry posłuży się swoimi wspomnieniami, aby „podążać za” dwoma członkami rodziny królewskiej. Jednak dziennikarka twierdziła, że mógłby nawet wymierzyć w trzecią osobę z królewskiego rodu.

To, co znajdzie się w pamiętniku Harry'ego rozwścieczy Williama

Tina Brown opowiedziała o tym, jak Harry zastosuje własną nadciągającą książkę do wymierzenia w księcia Karola, księcia Walii. Prawdopodobnie również „pójdzie za” Camillą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez City Life Org (@citylifeorg)

Jak stwierdziła w mediach dziennikarka, „Harry nie będzie prześladował królowej, ona jest święta. I prawdopodobnie nie będzie ścigał Kate [Middleton], którą bardzo lubi. Ale będzie ścigał Charlesa i Camillę, a może Williama."

Książę William był jak mówią, zły z powodu krytyki Harry'ego i Meghan Markle na żonę Kate Middleton w zeszłym roku. Tina Brown nadmieniła: „Ale to nic w porównaniu z tym, jak wściekły będzie, gdy ta książka wyjdzie”.

Książka zostanie opublikowana przez Penguin Random House, a książę Sussex odda dochody na cele dobroczynne. W oświadczeniu książę powiedział: „Piszę to nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem."

​Zniechęcony syn księcia Karola, który żyje w Kalifornii ze swoją 40-letnią małżonką Meghan Markle i ich dziećmi, Archiem i Lilibet, być może zamanifestuje swoją frustrację w osobistych wspomnieniach, które mają zostać ujawnione jeszcze w tym roku.

O tym się mówi: Jak będzie wyglądać ślub Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego. Lara Gesller zdradziła szczegóły

Zerknij tutaj: Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego w 12. rocznicę wydarzeń smoleńskich. “Czy będziemy nadal wolni, czy będziemy nadal żyli pod groźbą terroru”