Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta będąca najpopularniejszą restauratorką w Polsce przez lata swojej działalności w branży gastronomicznej, ale także w świecie show – biznesu zyskała miano królowej, gdyż naprawdę wiele osób ją pokochało.

Jak będzie wyglądać ślub Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego?

Magda Gessler od wielu lat przebywała w związku z Waldemarem Kozarewskim. Para nie zdecydowała się jednak na ślub.

Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official
Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official
Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official

Teraz wszytsko uległo zmienie. Waldemar Kozarewski oświadczył się swojej ukochanej. Magda Gesler szykuje teraz huczny ślub. Jak będzie wyglądać?

Lara Gesller zdradziła szczegóły

Jak zdradziła córka znanej restauratorki, Lara Gessler, wesele zostanie urządzone w barokowym, kubańskim stylu. Nie zabraknie pysznego jedzenia, tłumu gości i dobrej muzyki.

Lara Gessler dodała również, że o zaręczynach swojej matki dowiedziała się z….internetu! Kilka dni temu Magda Gessler dodała na mediach społecznościowych post, który zrobił furorę.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe