Piotr Fronczewski jest znanym i cenionym aktorem. Prywatnie jest mężem i ojcem dwóch córek – Magdaleny i Katarzyny.

Jak wyglądają relacje Piotra Fronczewski jego z córkami?

Lata temu Piotr Fronczewski przyznał się do tego, że w jego życiu rodzinnym nie zawsze było kolorowo. Aktor zdradzał swoją żonę i przyznał się do tego w swojej autobiografii.

Jak wyznał, był to dla niego dość stresujący czas. Pracował od rana do nocy, a w domu była dwójka małych dzieci i ciągłe hałasy.

Sam nie wiem jak doszło do tego romansu, jednak zrobił ten krok. Po tym chciał nawet zostawić swoją żonę i zaproponował, by ona przejęła opiekę nad jedną z ich córek, a on opiekowałby się drugą.

Zdrada aktora odmieniła rodzinne życie

Ewa Fronczewska nie zgodziła się na jego propozycję. Po długich rozmowach Piotr zostawił jednak swoją kochankę i wrócił do żony.

Córki aktora były wówczas bardzo małe, dlatego Piotr Fronczewski sądził, że nie pamiętają tych momentów. Prawda okazała się jednak inna.

Magdalena i Katarzyna mocno przeżyły zdradę taty i długo nie mogły się pozbierać. Dopiero w dorosłym życiu powiedziały mu, co tak naprawdę czuły.

Dzięki szczerej rozmowie rodzina Piotra Fronczewskiego doszła do porozumienia. Córki wybaczyły ojcu zdradę sprzed lat i obecnie spędzają z nim dużo czasu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe