Jak relacjonuje "Super Express", w czwartek późnym popołudniem doszło do spotkania Dody i milionera Piotra Misztala. Były poseł Samoobrony spotkał się z piosenkarką w jednej z najdroższych restauracji na warszawskim Mokotowie. Ponoć Dorota Rabczewska miała otrzymać od niego bardzo interesującą ofertę. Poznajcie szczegóły!

Doda spotkała się z Piotrem Misztalem

Dziennikarze "Super Expressu" wskazują, że Doda i Piotr Misztal mieli się pojawić w lokalu osobno. Wybrali narożny stolik znajdujący się na piętrze, tak aby zachować jak największą prywatność. Okazuje się, że Doda i Misztal spotkali się w interesach. Doda jest zainteresowana zakupem mieszkania, które ma być zlokalizowane w wieżowcu Golden Tower, który ma stanąć w centrum Łodzi.

Doda/Youtube @Plejada
Doda/Youtube @Plejada
Doda/Youtube @Plejada

Budowany wieżowiec ma spełniać wysokie standardy. Ma się tu znajdować nie tylko tzw. VIP room, ale także strefa fitness z basenem, suny, jacuzzi, czy pokojem do regenracji. Oczywiście by móc z tego skorzystać, trzeba słono zapłacić. Ze wstępnych szacunków wynika, że metr kwadratowy w Golden Tower będzie kosztował ok. 30 tys. zł.

W jednym z wywiadów, Piotr Misztal zdradził, że póki co nie zawarto żadnych umów pisemnych, jedynie ustne deklaracje. Na tej podstawie były polityk Samoobrony wskazuje, że już 90 proc. powierzchni znalazła potencjalnych nabywców.

Nie tylko Doda

Jednym z potencjalnych klientów Misztala ma być Krzysztof Rutkowski, który chce nabyć w łódzkim Golden Tower mieszkanie 40 metrów kwadratowych. Najpopularniejszy detektyw przyznaje, że nie potrzebuje większego lokalu, bo i tak posiada kilka apartamentów na terenie Łodzi.

Doda/Youtube @Plejada
Piotr Misztl/YouTube @Polskie Radio Łódź
Piotr Misztal/YouTube @Polskie Radio Łódź

Być może i Doda skusi się na mieszkanie w Łodzi. Z tego, co udało się ustalić dziennikarzom "Super Expressu", Misztal miał zaproponować dwa mieszkania. Pierwsze o powierzchni 40 metrów kwadratowych, który kosztowałby piosenkarkę 1,2 mln zł, a także lokal 70-metrowy o wartości 2,1 mln zł. Zdjęcia ze spotkania Dody i Piotra Misztala znajdziecie tutaj.

Myślicie, że Doda skusi się na propozycję?

To też może cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska w szczerej rozmowie na "Domówce u Dowborów". Opowiedziała o traumatycznej diagnozie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maciej Kurzajewski zdobył się na szczere wyznanie. "Nie zawiodłem się, więc nie zamierzam niczego zmieniać, jest mi z tym dobrze"

O tym się mówi: GIS wydaje pilne ostrzeżenie. Słodycze popularnej marki wycofane ze sprzedaży