85-letnia Teresa Lipowska jest dla jej fanów głównie ukochaną Basią Mostowiak z serialu "M jak miłość". Jednak ta rola jest jedną z wielu, w jaką wciela się Teresa Lipowska. Artystka ma w planie bowiem zachwycenie widzów rolą w produkcji "Uwierz w Mikołaja", którą w tym roku będziemy mogli zobaczyć na ekranach. Promocyjne zdjęcie mocno szokuje, gdyż przedstawia aktorkę na wózku inwalidzkim.

Aktorka nie spoczywa na laurach i nie ogranicza się do jednej produkcji

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @mjakmiloscpl

Już niebawem aktorkę Teresę Lipowską ujrzymy w kreacji babci Helenki w przygotowywanym akurat filmie „Uwierz w Mikołaja”. Propozycję zagrania roli babci Helenki Teresa Lipowska przyjęła z radością od Ilony Łepkowskiej, która idealnie dobrała artystkę do postaci.

Gdy produkcja ruszyła z pracą na planie filmowym, Teresa Lipowska miała według "Super Expressu" nieco więcej czasu wolnego od pracy w serialu "M jak miłość" - Mimo podeszłego wieku wciąż liczę na pracę, która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. W dalszym ciągu będzie realizowany serial „M jak miłość”, a w nim nasz wątek z Grabiny. Oczywiście już nie w takim wymiarze jak dawniej. Ale Mostowiakowa ciągle tu jest – zapewniła aktorka w niedawnym wywiadzie.

Doborem obsady do zagrania roli głównej jest oczarowana autorka opowieści, na której podwalinie stworzony został scenariusz. „Muszę Wam powiedzieć, że to jest najbardziej wymarzona babcia Helenka, jaka mogłaby być!” – przyznała na Instagramie Magdalena Witkiewicz. Pisarka opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Teresę Lipowską w roli babci Helenki.

O tym się mówi: Dagmara Kaźmierska w szczerej rozmowie na "Domówce u Dowborów". Opowiedziała o traumatycznej diagnozie

Zerknij tutaj: Koszmarne doniesienia płyną z Ukrainy. Rakiety spadły na zatłoczony dworzec w Kramatorsku