Jak podaje portal "Pomponik", Sławomir Świerzyński postanowił opowiedzieć nieco więcej na temat swojego życia duchowego. Zaskoczył wszystkich wyznaniem dotyczących intencji jego modlitw.

Sławomir Świerzyński opowiad o swojej relacji z Bogiem

Lider zespołu Bayer Full udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym opowiedział, jak wygląda jego relagia z Bogiem. 61-letni muzyk przyznał, że w ostatnim czasie modli się trzy razy dziennie. Podkreślił, że jest to dla niego bardzo ważne. Zdradził, że modli się zarówno do Matki Bożej, której pośrednictwo pomaga "wyprosić wszystko".

Sławomir Świerzyński Bayer Full YouTube
Sławomir Świerzyński Bayer Full YouTube
Sławomir Świerzyński Bayer Full YouTube

Sławomirowi Świerzyńskiemu zdarza się modlić również do świętych kościoła katolickiego, takich jak Andrzej Bobola, Jan Paweł II, czy św. Wojciech. W ostatnim czasie w czasie modlitwy wokalista Bayer Full prosi o pokój na Ukrainie i na Białorusi. "Modlę się o pokój dla całej tysiącletniej Rzeczypospolitej, tych wszystkich ziem, które kiedyś do niej należały" - powiedział Świerzyński.

Muzyk disco polo podkreślił, że każde miejsce do modlitwy jest dobre. Modli się zarówno w świątyni, która znajduje się nieopodal jego domu, ale nie tylko tam. Jak przyznaje modlić można się absolutnie wszędzie. Zdarza mu się nawet modlić w samochodzie, choć najczęściej robi to w swoim domu. Jego zdaniem to nie miejsce jest ważne, ale "szczerość i czyste intencje".

Sławomir Świerzyński. Źródło: Youtube Bayer Full
Sławomir Świerzyński. Źródło: Youtube Bayer Full
Sławomir Świerzyński. Źródło: Youtube Bayer Full

Rosyjska agresja na Ukrainę mocno martwi Sławomira Świerzyńskiego. Nie tylko modli się o pokój u naszych wschodnich sąsiadów, ale także, wspólnie ze swoim zespołem nagrał piosenkę, która ma wesprzeć walczących żołnierzy i wszstkich pozostałych obywateli Ukrainy.

Co sądzicie o ostatnich słowach Sławomira Świerzyńskiego?

To też może cię zainteresować: Brat Kamila Durczoka przerywa milczenie. Opowiedział o ostatnich chwilach popularnego dziennikarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Irena Santor mierzy się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Co dolega artystce

O tym się mówi: Cały świat zastanawia się, co dzieje się z Aliną Kabajewą. Media obiegły zaskakujące doniesienia na temat domniemanej partnerki Władimira Putina