Jak przypomina portal "Super Express", od lat pojawiają się plotki o tym, że Alina Kabajewa jest partnerką Władimira Putina. Ostatnio była rosyjska gimnastyczka przepadła bez śladu i cały świat próbuje ustalić, gdzie obecnie przebywa. Czy wreszcie uda się ustalić, co się z nią dzieje?

Alina Kabajewa budzi wiele emocji

Od lat media donoszą o domniemanym romansie pomiędzy byłą gimnastyczką Aliną Kabajewą a rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem. Znany opozycjonista Aleksiej Nawalny wprost nazywał ją "kochanką Putina". To właśnie dla niej miał rozwieść się ze swoją żoną Ludmiłą. Para miała się doczekać narodzin czwórki dzieci.

Po tym, jak rozpoczęła się rosyjska agresja na Ukrainę, Kabajewa zniknęła. Media donosiły, że zaszyła się prawdopodobnie na terenie Szwajcarii wspólnie ze swoimi dziećmi. Władze Szwajcarii przeprowadziły nawet dochodzenie w sprawie, informując, że nie potwierdzono jej obecności na terenie kraju. Otwartym więc pozostaje pytanie, gdzie obecnie podziewa się Kabajewa?

Nowe poszlaki

Światowe media obiegły nowe doniesienia dotyczące domniemanej kochanki Putina. Wszystko w związku z informacjami, jakie pojawiły się stronie rosyjskiej National Media Group (NMG), w której Kobajewa zajmowała od lat kierownicze stanowisko. Nawalny wskazywał, że spółka jest własnością Władimira Putina, a jego partnerka ma w niej zarabiać nawet 10 mln dolarów w ciągu roku.

Na stronie NMG przez lata można było zobaczyć zdjęcie Kabajewej. W ostatnim czasie jednak zostało z niej usunięte. Wielu specjalistów uważa, że przyczyną była obawa przed objęciem Kabajewej sankcjami, o co apelował między innymi Nawalny.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Krajową Radę Radiofonii i Telewizji zalewają skargi od widzów. Czy TVP i TVN będą mieć problemy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda sfotografowana podczas spaceru z dzieckiem. Zrobiono też inne zdjęcia, które skomentowała

O tym się mówi: Brat Kamila Durczoka przerywa milczenie. Opowiedział o ostatnich chwilach popularnego dziennikarza