Jak podaje portal "Pomponi", w ostatnich tygodniach fani Dominiki Gwit nie kryją zachwytu nad przemianą swojej ulubienicy. Wielbiciele aktorki nie mają wątpliwości, że aktorka chudnie z tygodnia na tydzień. Zobaczcie sami!

Spektakularna zmiana

Dominika Gwit jest aktorką, która ma na swoim koncie nie tylko wiele uwielbianych przez widzów ról, ale także spektakularną metamorfozą. Kilka lat temu aktorka zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów. Zmiana była na tyle imponująca, że aktorka zdecydowała się wydać książkę poświęconą odchudzaniu i drodze do wymarzonej sylwatki.

Niestety aktorkę dopadł efekt jo-jo, który sprawił, że zbędne kilogramy wróciły ze wzmożoną siłą. Dominika Gwit przyznała wówczas, że czuła się bardzo nieszczęśliwa, kiedy wszystkiego musiała sobie odmawiać i choć jej sylwetka była nienaganna, to nie czuła radości. Dodawała, że kocha siebie taką, jaką jest.

Często przychodziło jej się mierzyć z zarzutami, że promuje otyłość. Przekonywała, że wcale tak nie jest, a jej waga ma również związek z chorobami, z jakimi przyszło się jej mierzyć. Zapewniła też, że przez cały cas jest pod kontrolą lekarzy.

Niknie w oczach

W ostatnim czasie obserwatorzy Dominiki Gwit dostrzegli, że ich ulubienica z tygodnia na tydzień robi się chudsza. Pod ostatnim zdjęciem, na którym widzimy aktorkę w ciemnej spódnicy i niebieskiej koszuli, zaroiło się od wyrazów zachwytu.

"Ślicznie wyglądasz twarzowy kolor i figura super" - napisała jedna z internautek. "Cudnie" - dodała inna. Wielu internautów chwaliło również stylizację aktorki.

A jak wam podoba się Dominika Gwit w nowej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Brat Kamila Durczoka przerywa milczenie. Opowiedział o ostatnich chwilach popularnego dziennikarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Cały świat zastanawia się, co dzieje się z Aliną Kabajewą. Media obiegły zaskakujące doniesienia na temat domniemanej partnerki Władimira Putina

O tym się mówi: Pentagon wskazuje najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcie konfliktu na Ukrainie. Jak długo mogą potrwać walki