Każdy, kto spotkał się z informacjami na temat Joanny Opozdy wie, że artystka przechodzi ostatnio bardzo trudne chwile, które niefortunnie nakładają się na siebie, tworząc ogół nieszczęść, powodów do łez i ponurych wniosków.

Joanna Opozda pokazała poczucie humoru

Jak pamiętamy, Joanna Opozda związała się z Antonim Królikowskim, budząc sensację i wrogość jego byłej partnerki Julii Wieniawy. Po pewnym czasie media obiegła informacja, że Antoni i Joanna rozstali się przez zazdrość Joanny o inne kobiety. Gdy para znowu zaczęła się spotykać, kolejną sensacją był ich ślub i ciąża Joanny. Nic zatem dziwnego, że małżonkowie wciąż byli pod ostrzałem paparazzich.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Niestety, gdy Joanna zmagała się z problemami ciążowymi, na jaw wyszła afera, która związana była z ojcem aktorki, który oddał strzały w stronę siostry aktorki, a także jej męża Antoniego. Przeszła wówczas bardzo trudne chwile, gdyż obawiała się o zdrowie i życie nienarodzonego jeszcze Vincenta.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Gdy syn Joanny i Antoniego w końcu przyszedł na świat, kolejne problemy pojawiły się w życiu aktorki, gdyż okazało się, że para się rozstała. Był to spory szok dla fanów małżonków, wszyscy mocno kibicowali i uważali ich za jedną z najbardziej atrakcyjnych par w świecie polskiego show-biznesu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Teraz media obiegły zdjęcia zrobione z ukrycia Joannie, która na swoim instagramowym profilu nie omieszkała ich skomentować - O, dzięki za sesję - napisała na jednym ze zdjęć - Następnym razem pomachajcie 😉 - ironizowała na kolejnym.

źródło: Instagram/asiaopozda

O tym się mówi: Wojciech Glanc nie ma dobrych wieści. Jasnowidz w swojej wizji zobaczył “pogorzelisko”. O co chodzi

Zerknij tutaj: Rosyjskie wojska ponownie wykazały się głupotą. Nagranie z drona ujawniło, co zrobili w strefie wykluczenia