Film na temat zmarłej Anny Przybylskiej będzie do obejrzenia już niebawem, gdyż wszelkie prace przygotowawcze zostały już zakończone, a dom Jarosława Bieniuka zamienił się w plan zdjęciowy.

Ciężkie chwile i moc wzruszeń

Do realizacji projektu dołączyła rodzina Ani Przybylskiej, a także jej przyjaciele. Będzie można obejrzeć wypowiedzi dzieci aktorki, jej męża, mamy, siostry, a także menadżerki. Nie zabraknie także Anny Dereszowskiej, której udało się kiedyś współpracować z Anią Przybylską między innymi na planie w serialu “Złotopolscy”, Czy w produkcji “Klub szalonych dziewic”.

Jak pamiętamy, bliscy zmarłej aktorki nie mieli w sobie gotowości od razu, aby zgodzić się na tego typu przedsięwzięcie, tym bardziej że pomysł dotyczył filmu fabularnego. Wielkim dylematem było dobra nie aktorki, która mogłaby wcielić się w rolę Ani.

Bliscy artystki zrezygnowali z tego pomysłu, lecz teraz dojrzeli już do tego, aby przedstawić ją za pomocą materiałów archiwalnych, które powstały w wyniku zapisków prywatnymi kamerami i telefonami.

Niezwykły zwiastun, jaki już jest do obejrzenia Jarosław Bieniuk opublikował na swoim instagramowym profilu, a jego najnowsza publikacja przedstawia kadr z pracy nad filmem o jego zmarłej ukochanej.

O tym się mówi: Rosyjskie wojska na Ukrainie. Zełenski opowiada ONZ o okropnościach rosyjskiej inwazji

Zerknij tutaj: Władimir Putin ma niecny plan wobec trzech krajów należących do NATO. Były oligarcha ujawnił jakich

Nie przegap tego: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zareagowała na ostatni post Antka. Co się pojawiło w komentarzu