Jego śmierć do teraz ma swoje ponure konsekwencje, gdyż najbliższe mu osoby walczą o majątek, jaki po sobie zostawił. Mowa oczywiście o wdowie po Krzysztofie Krawczyku i jego jedynym biologicznym synu Krzysztofie Igorze Krawczyku.

Jak teraz wygląda miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka

Opinia publiczna podzielona racjami każdej ze stron uważa, że piosenkarz z pewnością bardzo by nie chciał, aby jego ukochana żona i jedyny syn prowadzili batalię o pieniądze po nim. Niestety rzeczywistość jest taka, że zarówno Ewa Krawczyk, jak i Krzysztof Igor Krawczyk ani myślą odpuścić I wciąż toczą ze sobą medialną bitwę, która oczywiście oparła się o salę sądową.

Jak pamiętamy, świętej pamięci Krzysztof Krawczyk pod koniec swojego życia mocno podupadł na zdrowiu pomimo przyjęcia rekomendowanych przez resort zdrowia dawek preparatu przeciw najpopularniejszej chorobie.

Niestety choroba dopadła artystę, który po hospitalizacji wrócił do domu i tam otoczony opieką żony odszedł. Po śmierci męża Ewa Krawczyk skupiła się na dementowaniu przypuszczeń, że jej mąż zmarł na covid.

Ponadto wdowa skupiła się także na działalności medialnej, która rozwinęła się z prędkością światła po pogrzebie artysty. Obchodzi teraz pierwszą rocznicę śmierci męża, a tabloidy rozpisują się o wspominkach i aktualnym wyglądzie grobu Krzysztofa Krawczyka.

O tym się mówi: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zareagowała na ostatni post Antka. Co się pojawiło w komentarzu

Zerknij tutaj: Wiesława Judek nie pozostawia suchej nitki na najnowszej odsłonie "Sanatorium miłości". "Każda kobieta musi mieć klasę"