Jak przypomina portal "Plotek", obecnie na antenie TVP emitowana jest już czwarta edycja programu "Sanatorium miłości". Już pierwsze odcinki zapowiadają, że będzie to sezon obfitujący w sporo emocji. Zachowanie nowych kuracjuszy nie wszystkim jednak przypadło do gustu. Mocno skrytykowała je Wiesia, która brała udział w drugiej edycji miłosnego show. Co dokładnie powiedziała?

"Sanatorium miłości" pełne emocji

Czwarta odsłona "Sanatorium miłości" przynosi widzom sporo emocji i to od pierwszych odcinków. Fani programu mieli już okazję zobaczyć sprzeczki pomiędzy kuracjuszami, a także przekonać się, że są całkiem rozrywkowi. Takich szlaeństw na parkiecie nie widzieliśmy od bardzo dawna.

Jednak nie wszystkim temperamenty kuracjuszy z trwającego turnusu przypadło do gustu. Wiesia Judek, która brała udział w drugiej edycji miłosnego show TVP nie przebiera w słowach, komentując czwarty sezon programu. W rozmowie z portalem "Plejada" zdradziła, że to, co widziała do tej pory mocno ją rozczarowało.

Jej zdaniem wcześniejsze edycje były bardziej naturalne. W tej, dominować ma jej zdaniem sztuczność. Nie spodobały się jej między innymi tańce kuracjuszek na parkiecie. " Jak zobaczyłam, że kobiety w wieku ponad 60 lat przewracają się na parkiecie, wystawiają te cellulity... (...) oprócz wyglądu, każda kobieta musi mieć klasę" - stwierdziła Wiesia.

Wiesława Judek/YouTube @Plejada
Wiesława Judek/YouTube @Plejada
Wiesława Judek/YouTube @Plejada

Przyznała, że ona nigdy nie zdecydowałaby się na takie zachowanie. Stwierdziła, że nie mogłaby się później pokazać na swoim osiedlu. Dodała, że każdy powinien się szanować, bo bez tego nie będzie mógł liczyć na szacunek ze strony innych. Stwierdziła również, że nie będzie oglądała kolejnych odcinków, bo wszystko robione jest "na jedno kopyto".

Podzielacie opinię Wiesi na temat najnowszego sezonu "Sanatorium miłości"?

To też może cię zainteresować: Kardynał Gerhard Ludwig Müller dopuszcza ostateczny skutek samoobrony. Wszystko w kontekście Ukrainy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksandra Kwaśniewska pokazała się w wydaniu, w jakim jeszcze nie miliśmy jej okazji widzieć. Fani nie kryją zachwytu

O tym się mówi: Zachodni eksperci są pełni obaw. Czy Kreml podejmie decyzję użycia taktycznej broni jądrowej