Jak podaje portal "Super Express", na profilu Michała Wiśniewskiego w mediach społecznościowych pojawiło się niezwykłe zdjęcie. Widać na nim piosenkarza, który jest za kratami. Pod postem zaroiło się od komentarzy. Jeden z nich zostawił syn lidera Ich Troje, Xavier. Czy fotografia oznacza, że Wiśniewski wpakował się w kłopoty?

Michał Wiśniewski zaskoczył wszystkich

Michał Wiśniewski z pewnością wie, jak przykuć uwagę, co udowodnił nie raz przez lata obecności w show biznesie. Słynie także ze skłonności pakowania się w problemy. Jeszcze do niedawna dużo mówiło się o finansowych problemach lidera Ich Troje, choć jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, udało mu się z nich już wyjść.

Fani artysty mogli zobaczyć zdjęcie Michała Wiśniewskiego za kratami! Część fanów obawiała się, że ich ulubiony artysta coś przeskrobał, choć większość z nich stwierdziła, że jest to prawdopodobnie zapowiedź nowego projektu Wiśniewskiego. Pod postem pojawił się nawet komentarz syna piosenkarza.

"Nawet nie wiem, co mam powiedzieć… Trzymaj się, tato" - napisał Xavier Wiśniewski.

Co oznacza zdjęcie Michała Wiśniewskiego?

Z informacji przekazanych przez portal "Pomponik" wynika, że zdjęcie Michała Wiśniewskiego za kratami to zapowiedź występu w nowym programie. Udział w nim ma wziąć nie tylko piosenkarz, ale także jego córka Fabienne. Nowy format z miejsca przypadł liderowi Ich Troje do gustu i chętnie zgodził się na udział.

"Program będzie rozrywkowym hitem i czymś, czego jeszcze w Polsce nie było. Powstaje na podstawie sprawdzonego na świecie formatu, który w innych krajach był hitem" - zdradza informato "Pomponika".

Jesteście ciekawi, jak w nowym programie poradzi sobie Michał Wiśniewski?

To też może cię zainteresować: Wzrasta napięcie na Półwyspie Koreańskim. Czy czeka nas wybuch kolejnego konfliktu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spór między Krzysztofem Krawczykiem Juniorem i wdową po jego ojcu wciąż trwa. Junior nie został zaproszony na obchody rocznicy odejścia taty

O tym się mówi: Miliardy złotych trafiły do Polaków w ramach wsparcia przewidzianego przez rząd. Jak skorzystać z pieniędzy