Księżna Kate i książę William zakończyli przed kilkoma dniami oficjalną podróż po Karaibach. W czasie wyjazdu dzieci pary książęcej zostały w Londynie. Książę William nie ukrywa, że jego żona idealnie wywiązuje się z powierzonych jej obowiązków. Jest z nie bardzo dumny i dlatego zamierza jej oddać hołd w wyjątkowy sposób. Poznajcie szczegóły!

Żona księcia Williama zachwycała

Choć wizyta księżnej Kate i księcia Williama na Karaibach spotkała się z wieloma protestami miejscowej ludności, to władze witały ich z pompą. Media na całym świecie śledziły podróż Cambridgów z uwagą. Księżna Kate zachwycała kreacjami. Wiele osób podkreślało, że już dawno Kate i William nie wydawali się tacy szcześliwi.

Nie da się ukryć, że całe show, szczególnie na Jamajce i Karaibach skradła księżna Kate. Była radosna, swobodna, a jej stroje zawsze idealnie pasowały do okazji. Obserwatorzy podkreślają, że podbiła serca wszystkich, którzy mieli okazję ją zobaczyć. Jednak to właśnie książę William okazał się najbardziej oczarowany swoją żoną.

"William jest tak zachwycony, że inni widzą to, co on już wie o swojej żonie – że jest genialna, i że urodziła się do tej roli" - powiedział w rozmowie z magazynem "New Idea" znawca rodziny królewskiej.

Magazyn zdradził, że książę William przygotowuje dla swojej ukochanej żony coś wyjątkowego. Chce, żeby wiedziała, jak bardzo ją ceni i kocha. jest pewien, że bez niej u boku, wszystko mogłoby wyglądać zupełnie inaczej. Następca tronu nie zdradził jeszcze w jaki sposób chciałby uhonorować ukochaną, ale wiadomo, że chce to zrobić niebawem.

Czyżby zdecydował się zrobić to w 11. rocznicę ich ślubu? Jak myślicie?

To też może cię zainteresować: Brytyjski resort obrony ujawnia dalsze zamiary Putina. Ostrzegł mieszkańców jednego z miast

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 17 lat młodsza żona Krystiana Wieczorka świętuje urodziny. Kim jest 30-letnia gwiazda serialu

O tym się mówi: Najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń. Wiadomo, jak zachowaliby się Polacy w obliczu konfliktu zbrojnego na terenie naszego kraju