W weekendy zawsze przyjeżdżali do rodzinnej wioski. Chodzili po lesie, pomagali mamie w pracach domowych i podziwiali zachody słońca. Relacje z rodzicem były niezrozumiałe. Byli jak kot i pies, którzy w niczym nie mogli dojść do kompromisu.

Teściowa mieszkała w tej samej wiosce, ale Anna zawsze gnieździła się z matką.

Z biegiem czasu teściowa - mama Anny i zięć się jakoś dogadali, ale on nie chciał znosić pewnej sprawy – od razu odpowiedział jej krótko i wyraźnie.

Jego teściowa obciążyła go pracą i stała jak nadzorca. Czy można to tolerować? Zmęczone ciągłymi konfliktami dzieci zaproponowały matce pozornie opłacalny pomysł.

Miała ogromną działkę, więc dzieci poprosiły o jakąś część na budowę małego domu. Teściowa się zgodziła.

Wkrótce zabrali się do pracy i pospieszyli do opuszczenia dusznego miasta.

Dzieci zajmowały się swoimi sprawami, teściowa robiła swoje, nikt nikomu nie przeszkadzał. Ale po kilku miesiącach znów zaczęła nadzorować dzieci i mówić im, jak mają żyć i co robić.

„Mamo, musimy wszystko dokończyć z domem, nie mogę nawet opiekować się ogrodem” – powiedziała Anna swojej matce.

— Czy sama zrobię wszystko na podwórku? Nawiasem mówiąc, to jest twój psi obowiązek! Kobieta była oburzona.

Ponadto. Kiedy dzieci skończyły urządzanie wnętrz i wreszcie przeniosły rzeczy, teściowa wpadła na nowy problem.

Widzisz, nie podoba jej się, że ją ignorują.

- Siedzisz w swoim domu, a mi brakuje męskiej ręki. Leniwy! Wrzasnęła na całą wioskę.

Młodzi zignorowali wszystkie roszczenia, ponieważ pomogli swojej krewnej w każdy możliwy sposób, ale wszystko jej nie wystarczało. Kiedy wybuchł kolejny skandal, rodzic powiedział:

„Nie chcę już takiego sąsiedztwa. Nie mogę tutaj dokonywać własnych ustaleń. Nie chcę was tu więcej widzieć, jedźcie do swojego miasta!

Anna o nic nie pytała - spakowała się i wyszła. Nie czuje się winna, podobnie jak jej matka. Nie komunikują się, nie dzwonią do siebie, tylko sporadycznie wymieniają suche wiadomości w sieci społecznościowej.

To też może cię zainteresować: Wiemy, kto odpowiada za zbrodnię na ukraińskich cywilach. Major ma żonę i dziecko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 4 kwietnia rusza kwalifikacja wojskowa. Wezwania trafiły już do osób, które powinny stawić się na kwalifikację

O tym się mówi: Najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń. Wiadomo, jak zachowaliby się Polacy w obliczu konfliktu zbrojnego na terenie naszego kraju

Z życia gwiazd: Ewa Krawczyk odwiedziła grób ukochanego. Żona Krzysztofa Krawczyka zdobyła się na poruszający gest