Jak przypomina portal "Pomponik", we wtorek 5 kwietnia minie rok od niespodziewanej śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wielu jego fanów w dalszym ciągu nie może się pogodzić z tym, że nie ma go już wśród nas. Nie jest to łatwy czas dla żony artysty, Ewy Krawczyk, którą bardzo często można zobaczyć na grobie ukochanego męża. W trakcie ostatniej wizyty na grobie, Ewa Krawczyk zdobyła się na wyjątkowy gest. O czym mowa?

Ewa Krawczyk regularnie odwiedza grób męża

Krzysztof Krawczyk zmarł w Wielkanocny Poniedziałek 5 kwietnia 2021 roku. Jego odejście było dla wszystkich sporym zaskoczeniem, bo zaledwie kilka dni wcześniej wygrał walkę z Covid-19 i zapewniał fanów, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Przed nami pierwsza rocznica śmierci artysty.

Szczegolnie mocno przeżywają ten czas najbliżsi Krzysztofa Krawczyka, w tym jego żona Ewa Krawczyk. Przed pierwszą bolesną rocznicą, wdowa postanowiła odwiedzić grób artysty. To właśnie w trakcie tych odwiedzin Ewa Krawczyk wykonała wyjątkowy gest. Po tym, jak uporządkowała grób, z czułością pogłaskała zdjęcie swojego ukochanego, mówiąc mu "kocham cię".

To był trudny czas

W rozmowie z "Super Expressem" Ewa Krawczyk przyznała, że mijający rok był dla niej najtrudniejszym i najbardziej bolesnym okresem w życiu. " Tyle, ile ja łez wylałam, to nie wylałam przez całe moje życie. Czy jest lepiej? Nie wiem, czy jest lepiej. Są dni, kiedy jakoś funkcjonuję, uśmiecham się, ale nachodzą takie dni, że jest ciężko" - powiediała wdowa po Krzysztofie Krawczyku.

Ewa Krawczyk dodała, że choc nie ma go przy niej blisko rok, to w dalszym ciągu nie może się z tym pogodzić. Przypomniała, że zawsze go kochała i nawet teraz, kiedy już go nie ma, "nadal jest w nim zakochana".

Myślicie, że teraz będzie Ewie Krawczyk coraz łatwiej?

To też może cię zainteresować: Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego budzi ogromne emocje. Jasnowidz zdradził, co czeka nas w kwietniu 2022 roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To imię dla dziewczynek zyskuje na popularności wśród świeżo upieczonych rodziców. Czy ma szansę zdetronizować dotychczasową liderkę

O tym się mówi: Joanna Racewicz w gorzkich słowach do Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o wydarzenia w Smoleńsku