Jak podaje portal "Super Express", Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas w kwietniu 2022 roku. Jedna z jego ostatnich wizji budzi ogromny niepokój. Wszystko w związku z pytaniem o to, czy Władimir Putin może zagrozić Polsce. Jak odpowiedział na nie jasnowidz z Człuchowa?

Co czeka nas w kwietniu 2022 roku?

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji miał zobaczyć, co czeka nas w kwietniu bieżącego roku. Odpowiadając na pytanie, jaki to będzie miesiąc, przypomniał swoje słowa z początku roku, kiedy sytuacja na Ukrainie nie była jeszcze tak napięta. Mówił wówczas, że "kwiecień kojarzy mu się mocno militarnie".

Zdaniem Jackowskiego trwający miesiąc może przynieść "zaognienie konfliktu". Na pytanie, czy Władimir Putin może w jakikolwiek sposób zaszkodzić Polsce, Jackowski odpowiada, że "on już to zrobił". Jasnowidz z Człuchowa przekonuje, że konflikt na Ukrainie będzie się ciągnął, a to tylko będzie pogłębiało kryzys, z jakim mamy do czynienia już teraz.

Co jeszcze zobaczył Jackowski?

Jackowski o dużym mieście lub moście

W swojej wizji Krzysztof Jackowski zobaczył "duże miasto lub duży most", na którym dzieje się "coś wiekiego". Zdaniem jasnowidza z Człuchowa może to być zapowiedź protestów. Jego zdaniem może dojść do zamykania granic i ogromnych fal protestów, które mają jednak być "zwodnicze".

Krzysztof Jackowski zapowiada, że jeszcze w tym roku przyjdzie nam się mierzyć z poważnymi brakami "wielu rzeczy". "To może się zacząć latem. Będą rozdawane jakieś rzeczy ludziom. Będą jakieś samochody przyjeżdżać i rozdawać" - powiedział Krzysztof Jackowski.

Zdaniem najpopularniejszego jasnowidza w Polsce, sytuacja na Ukrainie choć na początku będzie zdawała się uspokajać, ale z czasem ponownie zacznie się zaogniać. Jego zdaniem musimy się spodziewać dwóch lub trzech dni, w których świat będzie wyczekiwał z napięciem tego, co może się wydarzyć.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Jednocześnie Jackowski uspokaja, że "nic się nie stanie". W tej samej wizji zobaczył premiera Mateusza Morawieckiego, który stoi latem na jednej z ulic. W ręku premiera Jackowski dostrzegł coś białego, choć nie był w stanie powiedzieć, co to dokładnie jest.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Joanna Racewicz w gorzkich słowach do Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o wydarzenia w Smoleńsku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ryszard Terlecki skomentował postawę Zbigniewa Ziobry. Polityk mówi, że "koalicja jest niesłychanie krucha i zagrożona"

O tym się mówi: Małgorzota Rozenek-Majdan nie ma wątpliwości, że dobrze sprawdziłaby się w "Dzień dobry TVN". Co dokładnie powiedziała na ten temat