Jak podaje portal "Super Express", fani Kasi Cichopek i Marcina Hakiela do końca wierzyli, że związek ich ulubionej pary uda się jeszcze uratować. Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to już definitywny koniec ich związku. W sobotę Kasia Cichopek zabrała z ich do niedawna wspólnego mieszkania rzeczy. Poznajcie szczegóły!

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się

W połowie marca Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali swoich fanów o tym, że po 17 latach związku, zdecydowali się rozstać. Jak donosi "Super Express", w weekend pod domem aktorki pojawił się samochód dostawczy, który zabrał rzeczy należące do gwiazdy "M jak miłość" i jej męża.

Z informacji przekazanych przez źródło portalu "Super Express" wynika, że Kasia Cichopek zamieszkała na Mokotowie. Wiele wskazuje na to, że Marcin Hakiel mocno przeżywa rozstanie, o czym może świadczyć fakt, że konieczne okazało się w jego przypadku poszukanie pomocy u terapeuty.

Jedna z fanek zapytała Marcina Hakiela wprost, czy został zraniony, na co tancerz odpowiedział, że "jesli, to pozwolił się zranić". Niezależnie od tego, jakie uczucia żywią do siebie Cichopek i Hakiel, oboje robią wszystko, aby sytuacja jak najmniej odbiła się na ich dzieciach. Na Instagramie tancerz napisał, że dzieci rozumieją więcej niż wielu dorosłych myśli, dlatego tak ważne jest aby rozmawiać.

Zdjęcia z wyprowadzki Kasi Cichopek znajdziecie tutaj.

Myślicie, że uda nam się kiedyś poznać przyczyny rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

To też może cię zainteresować: Wiemy, kto odpowiada za zbrodnię na ukraińskich cywilach. Major ma żonę i dziecko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 4 kwietnia rusza kwalifikacja wojskowa. Wezwania trafiły już do osób, które powinny stawić się na kwalifikację

O tym się mówi: Najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń. Wiadomo, jak zachowaliby się Polacy w obliczu konfliktu zbrojnego na terenie naszego kraju

Z życia gwiazd: Ewa Krawczyk odwiedziła grób ukochanego. Żona Krzysztofa Krawczyka zdobyła się na poruszający gest