Jak podaje portal "Jastrząb Post", Natalia Kukulska należy do gwiazd, które starają się pozostawać w kontakcie z fanami, w czym pomaga jej aktywność w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się lepieniem z młodszą córką bałwana, co umożliwił jej powrót zimy w kwietniu. Fani nie mają wątpliwości, że młodsza córka Kukulskiej, to "skóra zdjęta z mamy". Zobaczcie sami!

Szczęśliwa żona i mama

Natalia Kukulska poznała swojego obecnego męża w 1997 roku. Pomiędzy nimi od razu coś zaiskrzyło, choć strzała Amora dopadła ich dopiero dwa lata poźniej. "Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem" - zdradziła w jednym z wywiadów Kukulska.

Para wzięła ślub 12 lutego 2000 roku i niedługo potem na świecie pojawił się ich syn Jan. Po pięciu latach na świat przyszła córka pary - Anna. W 2017 roku para powitała na świecie swoje trzecie dziecko - córka Laura. Natalia uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi. Ostatnio pokazała, jak spędza czas na lepieniu bałwana wspólnie ze swoją najmłodszą pociechą.

Wspólnie z Laurą lepiły bałwana, co piosenkarka uwieczniła na uroczym zdjęciu, które skomentowała krótko "kwietniowe igraszki". Poza pokaźnym bałwanem, uwagę fanów piosenkarki przyciągnęła pięcioletnia Laura, która zachwyciła podobieństwem do swojej znanej mamy.

"Mala kopia Natalki" - napisała jedna z internautek. "Wygląda jak mała Natalia" - dodała inna. Wielu fanów nie ma wątpliwości, że najmłodsza córka piosenkarki, to "skóra zdjęta z mamy".

Wy też dostrzegacie w małej Laurze podobieństwo do mamy?

To też może cię zainteresować: Ola Żebrowska skomentowała swoją nominację do nagrody Elle w kategorii Ikona Stylu. To zdjęcie rozbawiło internautów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia o Cher obiegły media. Jej słowa nie napawają optymizmem. Co się dzieje z piosenkarką

O tym się mówi: Małgorzota Rozenek-Majdan nie ma wątpliwości, że dobrze sprawdziłaby się w "Dzień dobry TVN". Co dokładnie powiedziała na ten temat