Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Joanna Przytakiewicz jest kobieta sukcesu. Jeszcze w czasie studiów została współwłaścicielką jednej z pierwszych sieci klinik dentystycznych. Choć jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, jej ogromną pasją zawsze była moda. W 2010 roku zadebiutowała z własną marką odzieżowa La Mania, a każde kolejne produkty znikają ze sklepowych półek.

Joanna Przytakiewicz odnosi kolejne sukcesy

Joanna Przytakiewicz jest kobieta sukcesu. Kolejne produktu podbijają serca klientek. Niedawno zdecydowała sie na wprowadzenie lini produktów do domu. Jednak Przytakiewicz nie skupia się tylko i wyłącznie na pracy. Udało jej się stworzyć związek niemal idealny z Rinke Rooyensem.

Przytakiewicz prężnie działa w sieci, gdzie nie tylko znajdziemy posty dotyczące jej aktywności zawodowej, ale także relacje z jej aktywności charytatywnej i społecznej. W ostatnim czasie zaangażowała się między innymi w pomoc Ukraińcom, którzy szukają w naszym kraju schronienia przed wojną.

Mimo tak wielu aktywności, Joanna Przytakiewicz znajduje czas, żeby zadbać o siebie. Ostatnio zdradziła, jaki jest jej sekretny rytuał, dzięki któremu zawsze zachwyca perfekcyjnym wyglądem.

Tajemny rytuał Joanny Przytakiewicz

Joanna Przytakiewicz nie ukrywa, że nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej, ale to nie jedyne, czemu zawdzięcza zawsze olśniewający wygląd. W jednym z postow na Instagramie zdradziła, jak dba o to, aby wyglądać świetnie, nawet wtedy, gdy katar daje się mocno we znaki.

Przedstawiła swój tajemny rytuał, który nazwała "nocną metamorfozą". Opis krok po kroku znajdziecie w poście poniżej. Przytakiewicz zdradziła, że choć trochę trzeba się napracować, efekt zachwyca.

Co sądzicie o rytuale opisanym przez Przytakiewicz? Spróbujecie?

To tez może cię zainteresować: Małgorzota Rozenek-Majdan nie ma wątpliwości, że dobrze sprawdziłaby się w "Dzień dobry TVN". Co dokładnie powiedziała na ten temat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Syn Edyty Górniak ma już osiemnaście lat. Zdradził, co zrobił jako pierwsze po osiągnięciu pełnoletności

O tym się mówi: Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich. Pochwaliła się zdjęciem swojej nowej miłości. Fani nie kryją zaskoczenia