Jak przypomina portal "Jastrząb Post", syn Edyty Górniak jest już pełnoletni. Allan Krupa zdradził, co było pierwszą rzeczą, jaką zrobił jako dorosły człowiek. Mówił również o swojej karierze.

Allan Krupa wypływa na muzyczne

Allan Krupa niedawno obchodził swoje osiemnaste urodziny. Jako dorosły człowiek, zdecydował się na kolejny krok na drodze do swojej muzycznej kariery. Syn Edyty Górniak wypuścił teledysk do swojego pierwszego singla. Numer utrzymany jest w stylistyce rapu. Jak przyznał, czas jest się usamodzielnić i "zejść z pleców mamy".

Allan zdradził również, że ma plan nagrania wspólnego duetu wspólnie z mamą. Syn Edyty Górniak zapowiedział, że "będzie to bardzo duże zaskoczenie, bo jest to nowość i w moim stylu i w stylu mojej mamy". Dodał, że ma nadzieję, że będzie to dla wszystkich pozytywne zaskoczenie.

Edyta Górniak/YouTube @tvnpl
Edyta Górniak/YouTube @tvnpl
Edyta Górniak/YouTube @tvnpl

Osiemnaste urodziny syna Edyty Górniak

Allan Krupa bardzo dobrze wspomina swoje świętowanie osiemnastych rodziny. Dorosły już syn Edyty Górniak wyznał, że był niezwykle zadowolony, że tak wiele bliskich mu osób znalazło czas, żeby towarzyszyć mu w tym wyjątkowym dniu.

Allan odniósł się również do palenia przez siebie papierosów. Na pytanie, jak radzi sobie z uzależnieniem od papierosów, stwierdził, że "nie chcę sobie radzić, bo lubi szlugi". Dodał, że być może przyjdzie kiedyś dzień, w którym zdecyduje się zerwać z nałogiem, ale póki co, "nie ma tego w planach".

Allan Krupa/YouTube @Jastrząb Post
Allan Krupa/YouTube @Jastrząb Post
Allan Krupa/YouTube @Jastrząb Post

Syn Edyty Górniak postanowił również zdradzić, co było pierwszą rzeczą, jaką zrobił, kiedy stał się już pełnoletni. Okazuje się, że poszedł kupić sobie papierosy.

Jesteście ciekawi, jak w duecie wypadnie Edyta Górniak i jej syn Allan?

To też może cię zainteresować: Justyna Kowalczyk zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swoich relacji z mamą. " Ja i moje rodzeństwo musieliśmy być wzorowi"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ola Żebrowska skomentowała swoją nominację do nagrody Elle w kategorii Ikona Stylu. To zdjęcie rozbawiło internautów

O tym się mówi: Małgorzota Rozenek-Majdan nie ma wątpliwości, że dobrze sprawdziłaby się w "Dzień dobry TVN". Co dokładnie powiedziała na ten temat