Jak podaje portal "Jastrząb Post", Edyta Górniak zdecydowała się podzielić z fanami wyjątkowym zdjęciem swojej nowej miłości. Fani nie kryją zaskoczenia. Poznajcie szczegóły!

Miłosne życie Edyty Górniak

Edyta Górniak ma za sobą kilka związków. Jej pierwszym partnerem był aktor Dariusz Kordek. Później spotykała się również z Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą, Dariuszem Krupą i Piotrem Schrammem. Na ślubnym kobiercu stanęła tylko raz, z Dariuszem Krupą, z którym doczekała się syna Allana.

Związek Górniak i Krupy nie przetrwał jednak próby czasu i para zdecydowała się na rozwód. Jak wiele razy mówiła w wywiadach, doświadczała wielu złych rzeczy w dotychczasowych związkach. Miała być ofiarą przemocy, a także stalkingu. Nie dziwi więc fakt, że nie myśli o kolejnym ślubie.

"Nie wiem, czy potrafiłabym złożyć taką przysięgę, że dzisiaj do końca życia będę identyczna i do końca życia będę tak samo patrzyła na tego człowieka, cokolwiek by nie zrobił. Bardziej wierzę w taką przyjaźń i partnerstwo życiowe" - stwierdziła Edyta Górniak, która niedawno postanowiła pokazać zdjęcie swojej nowej miłości.

Edyta Górniak pokazuje nową miłość

Dotychczasowe doświadczenia Edyty Górniak niespecjalnie zachęcają ją do szukania nowej miłości. Nie oznacza to jednak, że jej serca nie da się zdobyć. Ostatnio zrobił to uroczy psiak, rasy chihuahua, z którym zapozowała do uroczego zdjęcia, zamieszczonego w mediach społecznościowych.

Zdjęcie z psem podpisała "ma new LoVe". Nie da się ukryć, że uroczy piesek podbił nie tylko serce piosenkarki, ale także jej fanów, którzy nie kryli zachwytu w komentarzach.

Wasze serca też skradł kadr opublikowany przez Edytę Górniak?

To też może cię zainteresować: Syn Edyty Górniak ma już osiemnaście lat. Zdradził, co zrobił jako pierwsze po osiągnięciu pełnoletności

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzota Rozenek-Majdan nie ma wątpliwości, że dobrze sprawdziłaby się w "Dzień dobry TVN". Co dokładnie powiedziała na ten temat

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia o Cher obiegły media. Jej słowa nie napawają optymizmem. Co się dzieje z piosenkarką