Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zaskoczyło nie tylko wiernych fanów pary, ale również innych internautów i widzów. Od lat uchodzili oni za zgrane i kochające się małżeństwo.

Niestety, słodkie rodzinne zdjęcia na Instagramie mogą mocno zmylić. W końcu jeszcze kilka tygodniu temu para zapewniała fanów w mediach społecznościowych, że nie mogą bez siebie żyć i są w sobie wciąż szalenie zakochani.

Marcin Hakiel wypowiedział się na temat swoich uczuć

11 marca 2022 roku na kontach na Instagramie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pojawiło się oficjalne oświadczenie. Para poinformowała opinię publiczną, że zdecydowali się na rozwód. Ponadto prosili, by nie komentować tej przykrej decyzji.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wychowują wspólnie dwójkę dzieci – Adama i Helenkę. Teraz muszą się dzielić obowiązkami ponieważ, jak zdradził Marcin Hakiel, już razem nie mieszkają.

Fani nie mają złudzeń, kto zawinił

Marcin Hakiel wypowiedział się również na temat swoich uczuć. Na InstaStories tancerze znalazła się odpowiedź na ciekawe pytanie:

„Czy został pan zraniony?”-spytał internauta.

„Jeśli, to pozwoliłem się zranić” – odpowiedział Marcin Hakiel.

Fani Marcina Hakiela twierdzą, że jego odpowiedź może mieć związek z rozwodem z Kasią Cichopek. Jak myślcie, czy tu chodzi o byłą żonę tancerza?

Marcin Hakiel. Źródło: instagram.com
Marcin Hakiel. Źródło: instagram.com
Marcin Hakiel. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe