Izabela Janachowska jest szczęśliwą żoną biznesmena Krzysztofa Janachowskiego. Mężczyzna jest dużo starszy od swojej pięknej żony. Wiek to jednak tylko liczba i na ich przykładzie można zobaczyć, że są naprawdę szczęśliwi mimo tej rożnicy.

W 2019 roku Izabela Janachowska i Krzysztof Janachowski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Christofera. Chłopiec często pojawia się na rodzinnych fotografiach opublikowanych przez Izę w mediach społecznościowych.

Izabela Janachowska zorganizowała wspaniałą urodzinową niespodziankę

Izabela Janachowska chwali się również na Instagramie swoim luksusowym życiem. Prezenterka często podróżuje i z chęcią dzieli się tym faktem z obserwatorami.

Izabela Janachowska/ instagram: izabelajanachowska
Izabela Janachowska/ instagram: izabelajanachowska
Izabela Janachowska/ instagram: izabelajanachowska

W ostatnim czasie Iza Janachowska zorganizowała specjalną urodzinową wycieczkę dla męża. Krzysztof Janachowski świętował 63. urodziny.

Krzysztof Janachowski to szczęściarz

Z tej okazji Izabela Janachowska zabrała go do... Francji! Urodzinowa kolacja odbyła się w Szapmanii. Trzeba przyznać, żento naprawdę urocza i luksusowa niespodzianka. Taka żona to prawdziwy skarb!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe