Antoni Królikowski ma za sobą bardzo burzliwy okres. W sierpniu 2021 roku aktor powiedział sakramentalne „tak” Joannie Opoździe. Krótko po tym para poinformowała opinię publiczną, że spodziewają się dziecka.

Niestety miłość Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy nie trwała krótko. Jeszcze przed narodzinami małego Vincenta aktorzy się rozstali, a Antoni znalazł już ponoć nową dziewczynę.

Kto wystąpi na pierwszej gali MMA federacji Antoniego Królikowskiego?

Ciekawie jest również w życiu zawodowym Antka Królikowskiego. Aktor w ostatnim czasie wziął udział w nowym programie TVN „Przez Atlantyk”.

Ponadto wystąpił w wielu produkcjach, a kilka dni temu poinformował, że rusza z freakową federacją MMA. Pierwsza gala Royal Divsion odbędzie się już 30 kwietnia.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Źródło: youtube.com
Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Źródło: youtube.com
Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Źródło: youtube.com

W sobotę 1 kwietnia odbyła się natomiast pierwsza konferencja poprzedzająca galę. Antoni Królikowski odsłonił karty i zdradził, kto zawalczy na gali 30 kwietnia.

Walka wieczoru zaskoczyła internautów

Okazuje się, że walka wieczoru jest zarezerwowana dla sobowtórów Vladimir Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Cały zysk z tej walki zostanie przekazany na produkty dla potrzebujących uchodźców z Ukrainy.

Ponadto w oktagonie gali Antka Królikowskiego Royal Devision pojawią się: Dominik Grot, Tomek Olejnik, Boczeq, Piotr Charaziński, Czvjnik, Kornel Typa, Julia Juchnowicz, Milena „Sztosiara” Jaworska, Marcin Mazur, Michał Janicki, Bagieta i Marcin Mazur.

Będziecie oglądać?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe