Serial „Barwy szczęścia” ma rzeszę wiernych fanów. Chyba każdy fan produkcji kojarzy postać Teresy Struzik – babci Pyrków. Choć aktorka pojawiała się w serialu tylko sporadycznie, widzowie ją pokochali.

Nie ma już wśród nas gwiazdy serialu „Barwy szczęścia”.

Jolanta Lothe zmarła 1 kwietnia 2022 roku. Tą smutną informację na swoim Facebooku umieścił Związek Artystów Scen Polskich.

Jolanta Lothe zagrała w wielu znanych produkcjach. Między innymi w takich produkcjach jak: ”Potop”, „Polowanie na muchy”, „Brunet wieczorową porą”, czy „Tylko umarły odpowie”.

Aktorka „Barw szczęścia” miała 79 lat

Na Facebooku i Instagramie „Barw szczęścia” również znalazła się smutna wiadomość o śmierci aktorki. Obsada serialu nie może pogodzić się z nagłą śmiercią aktorki. Jak informują bliscy zmarłej, była ona niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą.

Bardzo prawdopodobne, że postać, w którą wcielała się zmarła Jolanta Lothe w „Bwarwach szczęścia” również umrze. Niebawem producenci serialu zdradzą więcej szczegółów w tym temacie.

Rodzinie i bliskim Teresy Lothe składamy wyrazy współczucia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe