Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. W ostatnich miesiącach ponownie wiele się o niej mówi w polskich mediach. Wszystko za sprawą zaskakujących i często niezrozumiałych poglądów.

Edyta Górniak zabrała głos w sprawie swojej wagi

Edyta Górniak jest również niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, choć jakiś czas temu miała od nich krótką przerwę. Śledzi ją tam ponad pół miliona internautów.

W ostatnim czasie fani Edyty Górniak zauważyli, że polska diwa nieco przytyła. Uszczypliwe komentarze mocno zdenerwowały Edytę Górniak.

Dlaczego Edyta Górniak przytyła?

Wokalistka uważa, że dwie rzeczy mocno wpłynęły na jej obecną wagę. Po pierwsze, w ostatnim czasie znacznie mniej koncertuje. Podczas tras koncertowych Edyta Górniak je posiłki o regularnych porach i mierzy się z ogromnym wysiłkiem fizycznym.

Edyta Górniak/ instagram: edytagorniak
Edyta Górniak/ instagram: edytagorniak
Edyta Górniak/ instagram: edytagorniak

W ostatnim czasie zabrakło tego, dlatego mierzy się z dodatkowymi kilogramami. Ponadto Edyta Górniak wyznała, że w Zakopanem – gdzie obecnie mieszka – nie ma jodu. To również mogło wpłynąć na jej samopoczucie i wygląd.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe