W rozmowie z portalem "Pudelek", Ida Nowakowska zdradziła, jak wyobraża sobie swoją przyszłość po tym, jak Prawo i Sprawiedliwość straci władzę. Jej odpowiedź może niejedną osobę zaskoczyć.

Ida Nowakowska o swojej przyszłości

Ida Nowakowska została nagrodzona Wiktorem publiczności, a statuetkę wręczył jej sam prezes TVP, który nie szczędził pod adresem tancerki komplementów. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" może liczyć na sporą sympatię części widzów, choć nie brakuje głosów krytyki, że stała sie jedną z twarzy propagandowej telewizji.

Stąd też dziennikarze "Pudelka" zdecydowali się zapytać laureatkę Wiktora o to, czy nie boi się tego, co może ją czekać po tym, jak Prawo i Sprawiedliwość straci władze i przestanie mieć wpływ na publicznego nadawcę. Co na to odpowiedziała tancerka?

"Nigdy na ten temat nie myślałam. Nigdy nie myślałam na temat władzy, na temat kogokolwiek pozycji czy swojej pozycji. Zawsze, od kiedy pamiętam, a pracuję już naprawdę wiele lat" - stwierdziła Nowakowska. Dodała, że niezależnie od tego, w jakiej stacji pracowała, zawsze wyznawała te same wartości i nigdy nie zamierza tego zmieniać.

Co do swojej przyszłości dodała, że to, czy w przyszłości będzie związana z telewizją, czy też nie "zależy od Pana Boga".

Ida Nowakowska cieszy się ogromnym uznaniem swoich przełożonych, o czym świadczą kolejne zawodowe zadania, jakie są jej powierzane. Nowakowska nie tylko prowadzi "Pytanie na śniadanie", ale także miała okazję sprawdzić się w roli gospodyni "The Voice Kids", czy "You Can Dance - Nowa Generacja". To wszystko udaje się jej pogodzić z macierzyństwem.

A wy, co myślicie o przyszłości Idy Nowakowskiej w mediach?

To też może cię zainteresować: Viki Gabor w ogniu krytyki. Widzowie byli zniesmaczeni jej występem na gali wręczenia Wiktorów 2022

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w osatnich dniach: Aleksander Kwaśniewski wyjawił zaskakującą prawdę. "Jeśli ja rozmawiałem z Putinem numer jeden, to teraz możemy mówić o numerze cztery albo pięć"

O tym się mówi: Para prezydencka pojawiła się na audiencji u papieża Franciszka. Oczy wszystkich przykuł strój Agaty Kornhauser-Dudy