Viki Gabor zna niemal każdy. Młoda gwiazda zwyciężyła program „The Voice Kids” i wtedy rozpoczęła się jej wielka muzyczna kariera. Tuż po zwycięstwie w „The Voice of Poland” Viki Gabor zwyciężyła Konkurs Eurowizji Junior.

Viki Gabor ma na swoim koncie liczne single, koncery oraz duety ze znanymi gwiazdami - między innymi utwór stworzony z Kayah. Teraz można ją zobaczyć w programie rozrywkowym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie wciela się w znane postacie ze świata muzyki.

Widzowie byli zniesmaczeni występem Viki Gabor na gali wręczenia Wiktorów 2022

Viki Gabor wystąpiła również na Gali wręczenia Wiktorów 2022. Młoda piosenkarka zaśpiewała znany utwór zespołu 2 plus 1 „Chodź pomaluj mój świat”.

Viki Gabor/ instagram: vikigaborofficial
Viki Gabor/ instagram: vikigaborofficial
Viki Gabor/ instagram: vikigaborofficial

Niestety, Viki Gabor zaliczyła sporą wpadkę. Gwiazda zapomniała nauczyć się tekstu. Prawdopodobnie przez natłok obowiązków nie miała na to czasu.

Viki Gabor w ogniu krytyki

Z tego powodu widzowie mogli głównie usłyszeć wokalizy w wykonaniu Viki Gabor oraz głos chórku. Zdaniem internautów chórek uratował Viki.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe