Jak podaje portal "Super Express", Antonii Królikowski wybrał się wspólnie z młodszym bratem na grób taty. Młody aktor zamieścił w sieci relację z wizyty. Wiele osób jego gest chwycił za serce. O czym mowa?

Synowie Pawła Królikowskiego odwiedzili grób taty

Z okazji urodzin Pawła Królikowskiego jego najstarsi synowie, postanowili wybrać się wspólnie na jego grób. Antek Królikowski i jego młodszy brat Jan, wybrali się na warszawskie Powązki, gdzie spoczęło ciało uwielabianego przez widzów Pawła Królikowskiego. Niestety warunki pogodowe nie były najlepsze i bracia musieli najpierw odśnieżyć nagrobek.

Antek Królikowski przetarł gołymi rękami zdjęcie swojego taty, nie zważając ani na zimno, ani na mokry śnieg. Wszystko pokazał w sieci. Ten niepozorny gest, niejedną osobą chwycił za serce, będąc dowodem na szacunek, jakim otaczają tate synowie.

Przed tym, jak bracia Królikowscy wybrali się na cmentarz, Antek zamieścił w sieci poruszający wpis, w którym podkreślił, że dla niego 1 kwietnia "w pierwszej kolejności urodziny Taty". Primaaprilisowe żarty pozostawia sobie na wieczór. Dodał również, że śmiech to zdrowie i każdy powinien o tym pamiętać.

Niespodziewane odejście

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. Aktor od 2015 roku mierzył się z poważną chorobą - wtedy po raz pierwszy przeszedł operację usunięcia guza mózgu. Drugiej musiał poddać się w 2019 roku. W momencie śmierci uwielbiany aktor miał zaledwie 58 lat.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się 5 marca 2020 roku. Jego ciało spoczęło na warszawskich powązkach w Alei Zasłużonych.

Wpis Antka Królikowskiego/Instagram @Antek Królikowski
Wpis Antka Królikowskiego/Instagram @Antek Królikowski
Wpis Antka Królikowskiego/Instagram @Antek Królikowski

Do postu dołączył fotografię, która pochodzi z prywatnego albumu siostry Pawła Królikowskiego, Anity.

Jak podoba się wam sposób uczczenia pamięci Pawła Królikowskiego, przez jego synów?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dwucyfrowa inflacja stała się faktem. Coraz mniej pieniędzy zostaje w naszych portelach. To nie koniec złych wiadomości

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński zdradził prawdę na temat wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Co się naprawdę stało na lotnisku smoleńskim

Z życia gwiazd: Paulina Krupińska opowiedziała szczerze o tym, jak wspomina ciążę i narodziny dzieci. Czy zdecyduje się przeżyć to po raz kolejny