Joanna Krupa od kilku lat jest szczęśliwa żoną. Ukochanym modelki jest Douglas Nunes. Para poznała się na… spacerze z psami! Bajeczny ślub Joanny i Douglasa odbył się w Krakowie. Krótko po tym ważnym wydarzeniu para zdecydowała się na dziecko.

Najnowszy post Joanny Krupy robi furorę w sieci

W 2019 roku na świat przyszła Asha - ukochana córeczka Joanny Krupy i Douglasa Nunes. Para nie zrezygnowała jednak ze swoich zawodowych obowiązków. Świetnie sobie radzą w roli rodziców i wzajemnie się uzupełniają.

Joanna Krupa często publikuje urocze zdjęcia małej Ashy. Trzeba przyznać, że dziewczynka jest bardzo podobna do sławnej mamy.

Mała Asha jest słodką dziewczynką

Internauci uwielbiają oglądać relacje Joanny Krupy z jej życia prywatnego. Rodzinne zdjęcia z Ashą i Douglasem Nunes robią ogromną furorę.

Mała Asha była gwiazdą social mediów już od urodzenia. Joanna Krupa nie ukrywała wizerunku córki i tuż po porodzie opublikowała pierwszą fotografię uroczego maleństwa.

Internautów w ostatnim czasie zachwycił widok rozczochranej małej Ashy. Dziewczynka tuż po przebudzeniu przytulała się w łóżku do mamy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe