Jak przypomina portal "Pomponik", Ilona Łepkowska słynie z tego, że bez wahania mówi to, co myśli na temat aktorów i aktorek. Tym razem postanowiła zdradzić, co myśli na temat Antka Królikowskiego, który od kilku tygodni nie znika pierwszych stron gazet. Co myśli na temat najstarszego syna Pawła Królikowskiego?

"Królowa seriali" nie przebiera w słowach

Nazywana "królową seriali" Ilona Łepkowska znana jest z wypowiadania niezbyt pochlebnych opinii o aktorach i aktorkach. Katarzyna Zielińska została przez nią uznana za aktorkę, która "nigdy nie zagra wielkiej roli", a Kasia Cichopek za "aktorkę jednej roli". Tym razem Łepkowska postanowiła powiedzieć, co tak naprawdę myśli o Antku Królikowskim.

Antek Królikowski jest jednym z bardziej znanych aktorów młodszego pokolenia. Jednak znacznie więcej niż o jego rolach, mówi się o jego życiu prywatnym. Najstarszy syn Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej słynie ze swojej niestałości w uczuciach i licznych romansów.

Ilona Łepkowska/YouTube @Jastrząb Post
Ilona Łepkowska/YouTube @Jastrząb Post
Ilona Łepkowska/YouTube @Jastrząb Post

W sierpniu ubiegłego roku wziął ślub z Joanną Opozdą i wszyscy mieli nadzieję, że to dowód, że Antek Królikowski wydoroślał i dojrzał. Niestety tuż po narodzinach jego syna Vincenta, na jaw wyszło, że Antek zdradził swoją ciężarną żonę z ich sąsiadką! Co na jego tamat miała do powiedzenia Ilona Łepkowska?

Ilona Łepkowska szczerze o Antku Królikowskim

Ilona Łepkowska zaskoczyła wszystkich swoim zdaniem na temat Antka Królikowskiego, bo okazało się ono wyjątkowo delikatne. Scenarzystka stwierdziła, że młody Królikowski ma ogromny potencjał i dobrze byłoby, gdyby zdecydował się na "popracowaniem nad warsztatem". Dodała, że w jej ocenie, "wszystko jeszcze przed nim".

Zdaniem Łepkowskiej, Antek Królikowski powienien zmienić nieco swój sposób zachowania. "On jest już dużym chłopcem, jest mężczyzną, jest ojcem. Pora może trochę wydorośleć" - stwierdziła "królowa polskich seriali", wskazując, że Królikowski zachowuje się jak "pajac".

Zgadzacie się z opinią Ilony Łepkowskiej?

To też może cię zainteresować: Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego stanu zdrowia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czekają nas wyjątkowo droge Święta Wielkanocne. Świąteczne zakupy mocno nadszarpną nasz domowy budżet

O tym się mówi: W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie pary prezydenckiej. Agata Kornhauser-Duda pozuje z maleńkim dzieckiem