Jak przypomina portal "Pomponik", Majka Jeżowska została zabrana do szpitala. We wpisie w mediach społecznościowych przyznała, że informacja ta nie jest wcale Prima Aprilisowym żartem. Artystka przyznała, że od wielu miesięcy towarzyszyło jej ciągłe zmęczenie. Jak teraz czuje się piosenkarka i co jej dolega?

Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Nie tak miał wyglądać ten dzień. Majka Jeżowska miała świętować wydanie nowego singla. Niestety, radosną zabawę musiała zamienić na pobyt w szpitalu. Przyznała, że trafiła do szpitala, gdzie poddano ją badaniom diagnostycznym. Wyznała również, że od wielu miesięcy odczuwała ciągłe zmęczenie.

Niezbędne okazało się przeprowdzenie u artystyki transfuzji krwi, o czym opowiedziała w dość żartobliwy sposób. "Każda prawdziwa gwiazda rock&rolla ma przetaczaną krew" - napisała Majka Jeżowska, dodając, że jest pod dobrą opieką lekarzy. Medycy próbują ustalić, co wywołało u artystki złe wyniki badań.

Fani życzą Jeżowskiej szybkiego powrotu do zdrowia

Pod postem zamieszczonym przez Majkę Jeżowską na Instagramie zaroiło się od komentarzy. Zarówno jej fani, jak i wiele gwiazd przesyłali swoje wyrazy wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Można znaleźć komentarze pozostawione m.in. przez Nergala, Adę Fijał, Hannę Śleszyńską, Beatę Tadlę czy Kajrę.

"Pani Majko szybkiego powrotu do zdrowia będzie dobrze z Pani energią po badaniach i odpoczynku wszystko wróci do normy pozdrawiam" - napisała jedna z fanek piosenkarki pod zdjęciem, na którym widzimy piosenkarkę wchodzącą na Izbę Przyjęć.

My też przyłączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.

To też może cię zainteresować: Marianna Dufek zdradziła przyczynę odejścia byłego męża. Co tak naprawdę się stało Kamilowi Durczokowi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie pary prezydenckiej. Agata Kornhauser-Duda pozuje z maleńkim dzieckiem

O tym się mówi: Czekają nas wyjątkowo droge Święta Wielkanocne. Świąteczne zakupy mocno nadszarpną nasz domowy budżet