Jak przypomina portal "Jastrząb Post", prezydent Andrzej Duda wspólnie z małżonką udali się do Watykanu. Na profilu głowy pństwa pojawiło się zdjęcie pary prezydenckiej z niemowlęciem. Nie da się ukryć, że mały człowiek skradł serca pary prezydenckiej. Zresztą, zobaczcie sami!

Spotkanie pary prezydenckiej z papieżem

W piątek 1 kwietnia prezydent Andrzej Duda wspólnie z żoną spotkali się z papieżem Franciszkiem. W trakcie oficjalnej wizyty prezydent Duda rozmawiał z Ojcem Świętym między innymi na temat wojny na Ukrainie i uchodźców, którzy szukają w naszym kraju schronienia przed działaniami wojennymi.

Z relacji prezydenta Dudy wynika, że papież Franciszek miał być "bardzo zainteresowany, jak my to widzimy, jak my to postrzegamy, jak również sytuację na Ukrainie". W trakcie wizyty w Watykanie, para prezydencka złożyła również kwiaty na grobie Jana Pawła II - zrobiła to w przeddzień 17. rocznicy śmierci papieża Polaka.

Zdjęcie z niemowlakiem

W mediach społecznościowych pojawiła się relacja z wizyty pary prezydenckiej w Watykanie. Wśród wielu fotografii znalazło się zdjęcie pary prezydenckiej z niemowlęciem. Andrzej i Agata Dudowie z czułością zajmowali się trzymanym na rękach maluszkiem. Skąd wzięło się tam dziecko?

Okazuje się, że na pokładzie prezydenckiego samolotu znalazło się miejsce dla pięciorga dzieci i ich opiekunów. Dzieci walczą z chorobami nowotworowymi i udawały się na leczenie do włoskiego szpitala Bambino Gesu. Agata Kornhauser-Duda postanowiła odwiedzić placówkę osobiście, by przekonać się, jak wygląda opieka na miejscu.

Myślicie, że para prezydencka sprawdzi się w roli dziadków?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński zdradził prawdę na temat wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Co się naprawdę stało na lotnisku smoleńskim

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emeryci i renciści muszą przygotować się na poważną zmianę. Ministerstwo podzieliło się szczegółami

O tym się mówi: Kartka zawieszona na drzwiach SOR-u wprawia w osłupienie. Dyrektor szpitala zabrał głos w sprawie treści