Jak przypomina portal "Super Express", Antek Królikowski nie miał w ostatnim czasie najlepszej pracy. Odżegnywano go od czci i wiary po tym, jak wyszło na jaw, że zdradził swoją ciężarną żonę z ich sąsiadką. Jednak okazuje się, że mimo wszystko najstarszy syn Pawła Królikowskiego jest czasem w stanie stanąć na wysokości zadania. Tak było ostatnio, kiedy Antek odwiedził swojego chorego synka w szpitalu.

Synek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego w szpitalu

W środę Joanna Opozda podzieliła się ze swoimi wielbicielami smutną informacją. Mały Vincent trafił do szpitala z powodu infekcji. Chłopiec miał wysoką gorączkę i konieczne okazało się wdrożenie antybiotykoterapi. Mama Vincenta przyznała, że patrzenie na to, jak dziecko cierpi, jest "najgorszym, co ją do tej pory w życiu spotkało".

Antek Królikowski zdradził, że pojawił się przy chorym synku od razu i przy pierwszej okazji porozmawiał z ordynatorem oddziału, na którym leży mały Vincent. Zadbał o to, żeby jego żona miała, co jeść, bo w placówce, w której przebywa wspólnie z Vinim, rodzicom nie przysługuje posiłek.

Antek odwiedził synka w weekend, choć nie zabawił tam zbyt długo, bo zaledwie godzinę. Dlaczego tak krótko? Cóż w wielu placówkach wciąż jeszcze lekarze ograniczają długość odwiedzin ze względu na koronawirusa. Do tego dochodzą napięte relacje pomiędzy Joanną Opozdą a jej niewiernym mężem.

Joasia Opozda chyba już zdążyła się pogodzić z tym, że jej związek z Antkiem Królikowskim to już przeszłość. W jednym z postów sma o sobie powiedziała "samotna matka", co jaskrawo dowodzi, że na razie nie zamierza dać mężowi drugiej szansy. Inne pytanie, czy Antek Królikowski chciałby taką szansę dostać.

Jak myślicie?

To też może cię zainteresować: Szwajcarskie władze zabrały głos w sprawie domniemanej partnerki Władimira Putina. Czego dowiedzieliśmy się o Alinie Kabajewej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Ewelina Bator zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące odejścia Żory Korolyova. "Gdybym była, to być może bym mu pomogła"

O tym się mówi: Ważna informacja na temat mieszkańców Polski. Ustalono aktualną długość życia Polaków. Nie są to dobre wieści