Jak przypomina portal "Super Express", 21 grudnia 2021 roku media obiegła wiadomość o śmierci Żory Korolyova. Tancerz zmarł w wieku zaledwie 34. lat. Najbliżsi Żory nadal nie mogą zrozumieć, jak tak młody i prowadzący zdrowy tryb życia człowiek, tak nagle zmarł. Ewelina Bator w szczerych słowach opowiedziała o śmierci Żory i przyczynach jego niespodziewanego odejścia.

To był dla wszystkich szok

Śmierć Żory Korolyova była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się, że tak młody człowiek, który prowadził zdrowy tryb życia, niespodziewanie pożegna się z tym światem. Co oczywiste, nagła śmierć Żory była największym ciosem dla jego najbliższych. Ewelina Bator, narzeczona tancerza, opowiedziała o swoich uczuciach w programie "Miasto kobiet".

W rozmowie z Marzeną Rogalską i Olą Kwaśniewską, Ewelina Bator przyznała, że choć zdaje sobie sprawę z tego, że fizycznie jej ukochanego nie ma już obok, ale jak przyznaje, "jest mentalnie, duchowo i energetycznie". Zdradziła, że zawsze po przebudzeniu wita się znim, a przed pójściem spać mówi mu dobranoc.

Przyczyna śmierci Żory Korolyova

Rogalska i Kwaśniewska zapytały Ewelinę Bator o to, czy udało się już poznać przyczynę śmierci Żory Korolyova. Przyznała, że w dalszym ciągu nie wie, dlaczego jej ukochany umarł. Dodała, że nigdy nie spodziewała się, że ustalanie przyczyn może zając tak dużo czasu.

Ewelina Bator przyznała również, że choć chce wiedzieć, dlaczego Żora Korolyov umarł, to wywołuje w niej to obawy. "Boję się tylko tego, że gdybym była, to być może bym mu pomogła. Boję się tego dowiedzieć, czy byłabym w stanie zmienić coś" - powiedziała Bator.

Żora Korolyov i Ewelina Bator/YouTube @🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Żora Korolyov i Ewelina Bator/YouTube @🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Żora Korolyov i Ewelina Bator/YouTube @🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!

Myślicie, że uda się ustalić przyczynę śmierci Żory Korolyova?

To też może cię zainteresować: Kamil Durczok zgotował byłej żonie traumę. Co ujawniła Marianna Dufek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W "Pytaniu na śniadanie" zaszły poważne zmiany. U boku Tomasza Kammela pojawiła się nowa prowadząca. Co dalej z Izabellą Krzan

O tym się mówi: Szwajcarskie władze zabrały głos w sprawie domniemanej partnerki Władimira Putina. Czego dowiedzieliśmy się o Alinie Kabajewej