Jak podaje portal "Plotek", wraz z nastaniem wiosny, widzów śniadaniówki TVP czekały zmiany. W sobotę, u boku Tomasza Kammela zamiast Izy Krzan, fani programu "Pytanie na śniadanie" zobaczyli nową prowadzącą. Jedni byli zachwyceni, inni - niekoniecznie. Poznajcie szczegóły!

Tomasz Kammel z nową prowadzącą

W sobotę widzowie programu "Pytanie na śniadanie" przeżyli niemałe zaskoczenie, kiedy u boku Tomasza Kammela zamiast Izy Krzan pojawiła się Aleksandra Grysz. Widzowie śniadaniówki TVP kojarzyli ją z relacji dotyczących czerwonego dywanu. Jej pojawinie się, mocno podzieliło wielbicieli programu.

Część z nich była zachwycona pojawieniem się Aleksandry Grysz w nowej roli. Gratulowali Oli i zapewniali, że świetnie poradziła sobie w nowej roli. Wielu widzów było zachwyconych pozytywną energią Oli. Wielu jednak dopytywało o nieobecność Izy Krzan i o to, czy ma ona charakter czasowy, czy też stały.

Niestety fani Izy Krzan nie otrzymali odpowiedzi na te pytania, kiedy i czy w ogóle mogą się spodziewać jej powrotu.

Kim jest Aleksandra Grysz?

Aleksandra Grysz ma 26. lat. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie ze specjalnością marketing. Studiowała również na Uniwersytecie Warszawskim logistykę i administrowanie w mediach. Może się również pochwalić sukcesami w konkursach piękności.

Swoją przygodę z telewizją zaczynała od występów w TVP Olsztyn. Później pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie prowadziła "Czerwony Dywan", poświęcony wydarzeniom z show biznesu.

Jak waszym zdaniem poradziła sobie z rolą gospodyni "Pytania na śniadanie" Ola Grysz?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące doniesienia o małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle obiegły media. Czy para przeżywa kryzys

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Widzowie programu "Sanatorium miłości" nie kryli zaskoczenia. Na ekranie po raz kolejny pojawiła się kuracjuszka znana z wcześniejszej edycji

O tym się mówi: Ta część Polski może być szczególnie narażona na atak ze strony Rosji. To "europejska pięta Achillesa"