Od dwóch lat Meghan Markle i książę Harry prowadzą życie z dala od brytyjskiego dworu. Para zdecydowała się przenieść do Stanów Zjednoczonych, by wieść tam spokojne życie razem. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że w ich małżeństwie nie dzieje się w ostatnim czasie najlepiej. Książę coraz częściej widywany jest sam. Co dzieje się w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Harry coraz częściej pojawia się sam

Znajomość księcia Harry'ego i Meghan Markle od początku bardzo mocno wpłynęła na młodszego syna księżnej Diany. W pierwszych miesiącach ich relacji, książę Harry zaczął unikać wspólnych rodzinnych polowań i zdecydował się na znacznie rzadsze spożywanie mięsa. Nie jest tajemnicą, że Meghan jest przeciwniczką zabijania zwierząt i ich wykorzystywania do celów rozrywkowych.

Tymczasem księcia Harry'ego można było zobaczyć w okolicach fort Worth Stockyards w Teksasie. Z kowbojskim kapeluszem na głowie książę Harry przyglądał się rodeo. Wiele wskazywało na to, że brytyjski książę nie chciał, aby jego żona wiedziała, jak spędził weekend. Zdjęcia z księciem Harrym opublikowała w mediach społecznościowych m.in. Cindy Reid, sekretarka Stockyards Rodeo. Szybko jednak je usunęła z Instagrama.

Reid zdecydowała się na usunięcia zdjęcia księcia Harry'ego i nie odpowiadała na pytania mediów dotyczące jego obecności na wydarzeniu.

Bez żony

Wypad do Teksasu na rodeo nie był jedynym momentem, w którym można było zobaczyć księcia Harry'ego bez jego żony. Magazyn "New Idea" przypomina, że w zeszłym miesiącu Harry wybrał się na Super Bowl nie z żoną, ale ze swoją kuzynką księżniczką Eugenią. Meghan została wówczas w domu z dziećmi.

Książę Harry widywany był sam zarówno w Aspen, gdzie brał udział w charytatywnej imprezie polo. Mieszkańcy Montecito w Kalifornii wskazują, że jeśli już widują Harry'ego i Meghan, to zwykle są oni widywani oddzielnie. Dla wielu to dowód na to, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej.

Okładka magazynu "New Idea" z księciem Harrym/jastrząbpost.pl
Okładka magazynu "New Idea" z księciem Harrym/jastrząbpost.pl
Okładka magazynu New Idea z księciem Harrym/jastrząbpost.pl

A wy, jak sądzicie? To dowód na kryzys w związku, czy normalne życie rodziców dwójki małych dzieci?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan marzyła o stałej pracy w TVN. Dlaczego to się nie stanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Edyta Górniak otrzymała ważną nagrodę. Ktoś jednak zepsuł jej dobry humor. O co chodzi

O tym się mówi: Olena Zełenska zwróciła się z mocnym apelem. Żona ukraińskiego prezydenta ma do społeczności międzynarodowej tylko jedną prośbę