Jej profile na mediach społecznościowych pękają w szwach jednakowo od zdjęć wraz z rodziną, a także ilustrujących jej życie zawodowe. Publikuje także wiele reklam produktów jak i usług.

Marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan o pracy w tej stacji nigdy się nie spełni

Celebrytka wzięła także udział w wielu programach takich jak Azja Express, Piekielny Hotel, czy Projekt Lady, choć najbardziej kojarzona jest z Perfekcyjną Panią Domu.

Podczas występu w programie Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła swoje marzenie dotyczące prowadzenia programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN.

Jak się jednak okazuje, Edward Miszczak zapytany o jej kandydaturę nie wydawał się być zainteresowany i raczej nie myślał nigdy o zatrudnieniu żony Radosława Majdana. Według zaufanego informatora związanego z telewizją TVN, Edward Miszczak raczej nie zmieni zdania.

Bardziej okrutnym jest fakt, że według informacji podawanych przez Pomponik, Małgorzata Rozenek-Majdan opatrzyła się już widzom - Szefowie TVN nie planują już z Małgorzatą kolejnych programów. Stąd taka reakcja dyrektora Miszczaka. Ostatnie programy Rozenek nie miały dobrej oglądalności, dlatego „Projekt Lady” przesunięto do TVN7. Takie show, jakie Małgorzata prowadziła, już nie są w trendach. Na korytarzach mówi się, że za dużo było w mediach jej i jej męża, oboje pokazali już chyba wszystko i nie wzbudzają już w ludziach takiej ciekawości, jak kiedyś. Jeśli chodzi o samo „Dzień dobry TVN”, to nie szykują się zmiany - zdradził zaufany informator.

O tym się mówi: Tylko jedna puszka konserw rybnych, trzy ziemniaki i na stole góra pysznych kotletów

Zerknij tutaj: Tina Karol opowiedziała o szczegółach międzynarodowego teletonu charytatywnego, który odbędzie się dzisiaj

Nie przegap tego: Mandaryna szczerze o swojej pierwszej miłości. Kto zdobył jej serce przed Michałem Wiśniewskim